Digiturk, bayram boyunca film ve dizi kanallarını kullanıma açıyor!

Digiturk, bayram boyunca film ve dizi kanallarını kullanıma açıyor!
Türkiye’nin lider dijital yayın platformu Digiturk, Ramazan Bayramı boyunca tüm üyelerinin keyifle izleyebilmesi için film ve dizi kanallarını kullanıma açıyor. beIN SERIES ve beIN MOVIES kanallarının şifresiz yayınları, 14 Haziran 2018, Perşembe günü başlayacak ve 17 Haziran 2018, Pazar akşamına kadar devam edecek.

Ramazan ayının coşkusunu bu yıl da Digiturk’te yaşayan tüm Digiturk üyeleri Ramazan Bayramı’nda da ekran başında tüm Digiturk film ve dizi kanallarını seyredebilecekler. beIN SERIES ve beIN MOVIES kanallarının şifresiz yayınları 14 Haziran 2018, Perşembe günü başlayacak ve 17 Haziran 2018, Pazar akşamına kadar tüm Ramazan Bayramı süresince devam edecek.

Televizyon dünyasındaki en yeni ve en çok takip edilen dizileri ve filmleri izleyicileri ile buluşturmaya devam eden Digiturk, bu bayramda da beIN SERIES kanallarında yayınlanan Westworld(beIN SERIES Sci-Fi), C.B.Strike (beIN SERIES VICE), Succession (beIN SERIES DRAMA), American Woman (beIN SERIES COMEDY) gibi çok ses getiren dizileri ile üyelerine keyifli bir bayram tatili yaşatacak. Ayrıca komediden maceraya ailece geçirilecek eğlenceli dakikalar için beIN MOVIES kanalları, başta American Made (beINMOVIES PREMIERE), Dangal (beIN MOVIES FESTIVAL), Furious 6 (beIN MOVIES ACTION), Jurassic Park (beIN MOVIES STARS), Last Vegas (beIN MOVIES COMEDY) ve Storks (beIN MOVIES FAMILY) gibi en sevilen yapımları sinemaseverlerle buluşturacak.

Bayram tatilinde evlerinde olmayacak Digiturk üyeleri ise bu fırsatı kaçırmayacak, Film ve Yabancı Dizi kategorilerini beIN CONNECT uygulamasını indirip diledikleri yerde ve zamanda izleyebilecekler.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER