Zendaya, HBO için hazırlanan Euphoria'nın kadrosunda

Zendaya, HBO için hazırlanan Euphoria'nın kadrosunda
Ünlü şarkıcı ve oyuncu Zendaya, HBO kanalı için hazırlanan ve pilot bölümü için onay alan Euphoria'nın kadrosuna katıldı. Aynı isimli İsrail yapımı diziden uyarlanan projede uyuşturucu, seks, kimlik, travma, sosyal medya, aşk ve arkadaşlık gibi kavramlar yalancı ve uyuşturucu bağımlısı 17 yaşındaki Rue üzerinden anlatılacak.

Kariyerinde KC Undercover, Spider-Man: Homecoming ve The Greatest Showman gibi projeler bulunan Zendaya da dizi kanaldan resmi onay aldığı takdirde Rue karakteriyle ekranda olacak. Ayrıca pilot bölümün kadrosuna dahil olan diğer isimler de açıklandı: Maude Apatow (Lexi), Brian “Astro” Bradley (McKay), Angus Cloud (Fezco), Eric Dane (Cal), Alexa Demie (Maddy), Jacob Elordi (Nate), Barbie Ferreira ( Kat), Nika King (Leslie), Storm Reid (Gia), Hunter Schafer (Jules) ve Sydney Sweeney (Cassie).

Ron Leshem, Daphna Levin ve Tmira Yardeni'nin baş yapımcılığını üstlendiği Euphoria, pilot bölüm için mart ayında onay almıştı. A24'un yapımcılığını üstlendiği diziyi Sam Levinson yazacak. Pilot bölümü Augustine Frizzell yönetecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER