Bu Nasıl Sarışın? serisinin 3. filmi için görüşmeler başladı

Bu Nasıl Sarışın? serisinin 3. filmi için görüşmeler başladı
Elle Woods geri dönüyor!

Ülkemizde "Bu Nasıl Sarışın?" ismiyle yayınlanan ve ilk iki filmiyle gişede başarıya ulaşan film serisi Legally Blonde, son olarak 2003 yılında ikinci filmiyle ekrana gelmişti. Reese Witherspoon'un başrolünde yer aldığı serinin yeni filmi için görüşmeler başladı.

Witherspoon ile birlikte 2001 yapımı ilk filmin senaristleri Kirsten Smith ve Karen McCullah ile serinin yapımcılarından Marc Platt da yeni filmin ekibinde yer almak için görüşmelere devam ediyorlar. İlk iki filmde yer alan oyunculardan herhangi birisinin yeni filmde yer alıp almayacağı ise şimdilik belli değil.

Serinin ilk filmi, erkek arkadaşı tarafından terk edilen Elle'in onun peşinden Harward'da hukuk okumaya başlamasıyla aynı zamanda görüntüsünden daha fazlasına sahip olduğunu çevresindeki herkese kanıtlamaya başlaması üzerine kuruluydu.

Witherspoon, şu sıralar HBO'da ekrana gelen Big Little Lies'ın ikinci sezon çekimlerine devam ediyor. Ayrıca Apple bünyesinde yayınlanacak bir dizide Jennifer Aniston'la birlikte oynayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER