Cristiano Ronaldo ve Facebook'tan yeni bir dizi geliyor

Cristiano Ronaldo ve Facebook'tan yeni bir dizi geliyor
Real Madrid'in yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo de dizi işine giriyor. Paul Lee'nin yeni kurduğu wiip isimli stüdyoyla yeni bir ortaklığa imza atan Ronaldo, Facebook için hazırlanacak yeni bir dramanın yapımcılığını üstlenecek.

Dizi, takım çalışmasını ve arkadaşlığı amaçlarına ulaşmak için kullanan New York'tan bir kız futbol futbol takımı üzerine kurulu. Takımın gösterdiği çaba ırk, sınıf ve etnik farklılıklara karşı baskın gelme konusunda yerel halka ilham verecek. Dizide takımdaki üyelerin kişisel zorlukları da kendisine yer bulacak.

Ronaldo, yaptığı açıklamada takımdaki kızların yaşadıklarının kendi hayatıyla benzerlikler taşıdığını, dizinin futbolun perde arkasını da ekrana getireceğini belirtti. CAA'in de prodüksiyonuna destek çıkacağı projenin baş yapımcıları arasında Liz Garcia ve Josh Harto da bulunuyor. Onay alan yeni dizi, Facebook Watch üzerinden yayınlanacak. Platform, geçtiğimiz ayın başında Catherine Zeta-Jones'un başrolünde olacağı Queen America isminde yeni bir dizinin hazırlıklarına başladığını da duyurmuştu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER