Jamie Dornan ve Matthew Rhys, Death and Nightingales'in kadrosunda

Jamie Dornan ve Matthew Rhys, Death and Nightingales'in kadrosunda
İngiliz kanalı BBC One kanalından "Death and Nightingales" isimli yeni bir drama dizisine onay çıktı.

Üç bölüm sürecek projenin başrolünde Jamie Dornan ve Matthew Rhys yer alacaklar. Kadroda Ann Skelly (Red Rock, Kissing Candice) de bulunuyor. Dornan'ın oynadığı The Fall'un yaratıcıs Allan Cubitt'in hazırlayacağı ve yöneteceği dizi, Eugene McCabe'in 1992'de çıkan romanından uyarlama. BBC Two kanalında yayınlanması beklenen Death and Nightingales'in yapımcılığını Soho Moon ve Imaginarium Productions üstlendi.

Hikayesi 1885'te Kuzey İrlanda'da bir kasabada geçecek ve 24 saatlik bir zaman dilimini konu alacak. Bahsi geçen kasaba komşuların birbirini izlediği ve casusluk yaptığı, itirafların ve anlaşmaların yer edindiği bir yer. 25. yaş gününü kutlayan Beth Winters (Skelly), aynı gün göz alıcı Liam Ward (Dornan) ile kaçmaya; sınırlı ve zor hayatından, üvey babası Billy'den (Rhys) kurtulmaya karar veriyor.

Son olarak Fifty Shades serisinin final filmiyle vizyona gelen Dornan, Kasım ayında vizyona girecek Robin Hood'un yeniden çevrimiyle ekranda olacak. Matthew Rhys'in başrolde oynadığı The Americans dizisi ise birkaç gün içinde finalini yayınlayarak ekrana veda edecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER