Cartoon Network’ten iki yeni çizgi film daha: Unikitty ve Ivando

Cartoon Network’ten iki yeni çizgi film daha: Unikitty ve Ivando
Cartoon Network, Türkiye’deki 10’uncu yaşını yepyeni çizgi filmlerle kutluyor. Bir Lego karakteri olan Unicorn kedicik Unikitty ile yeni bölümleri Türkiye’de ilk kez bir web oyunu içinde yayınlanan “Cesur Prens Ivando”nun maceraları Cartoon Network ekranlarında çocuklarla buluşuyor.

Cartoon Network’ten çocuklara birbirinden eğlenceli iki çizgi film daha! Lego dünyasında yaşayan Unicorn kedicik Unikitty ile altın tüyün peşine düşen “Cesur Prens Ivando” yeni maceralarıyla Cartoon Network ekranlarında çocukları bekliyor.
Ivando’nun yeni bölümleri, Türkiye’de ilk kez televizyondan önce web oyunu içinde yayınlandı.

Türkiye’de bir ilk yapılarak tüm bölümleri televizyondan önce web oyunu içinde çocuklarla buluşan Cesur Prens Ivando, sadık yardımcısı Bört’le birlikte ‘altın tüy’ün izini sürüyor. “Yakışıklı” Ivando’nun ormandaki serüvenleri Cartoon Network’ün Kısalar Özel Kuşağı’nda yer alıyor. Çocuklar Ivando’nun maceralarını her gün 07.30 ve 15.00 saatlerinde yayınlanan Cartoon Network Kısalar Özel Kuşağı’nda izleyebiliyor. Çocuklar, Ivando’nun yeni bölümlerinin de olduğu macera oyununa www.cartoonnetwork.com.tr adresinden ulaşabiliyor.

Hem Lego hem de Unicorn kedicik!
Uni Krallığı’nın prensesi “Unicorn kedicik Unikitty”, krallığında herkesin mutlu yaşaması için elinden geleni yapıyor. Oyun oynamayı çok seven ve mutluluk saçan Unikitty’nin, Uni Krallığı’ndaki birbirinden eğlenceli maceraları hafta içi her gün 09.30 ve 19.30 saatlerinde, hafta sonu ise 15.30’da Cartoon Network ekranlarında çocuklarla buluşuyor. Unikitty, “Krallığı Kurtar”, “Işıltı Saçar” ve “Unikitty’nin Hiper Testi” oyunlarıyla www.cartoonnetwork.com.tr adresinde çocuklarla buluşuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER