ABC, 2018-2019 sezonu için 8 yeni diziye onay verdi

ABC, 2018-2019 sezonu için 8 yeni diziye onay verdi
Amerika'nın ulusal kanallarından ABC, gelecek sezonda ekrana getireceği yeni dizilerin duyurusunu yaptı. Kanal, toplamda sekiz onay verdiğini açıkladı ve bunların dört tanesini sonbahar sezonuna, dört tanesini ise sezon ortasına koydu.

* Single Parents (Sonbahar)Komedi türündeki Single Parents'ın başrolünde Leighton Meester, Taran Killam ve Brad Garrett yer alıyorlar. Dizide çocuklarını birbirinin yardımıyla büyüten bir grup bekar ebeveynin aşkı arayışı ve hayatta kalma çabaları anlatılacak.

New Girl'ün yapımcılarının hazırladığı yeni projede Killam, bekar bir baba olarak devam ettirdiği hayatında kendisini unutmuş bir adamı oynayacak. Meester, oğluna aşırı bağlı güçlü bir anneyi canlandıracak. Garrett ise zengin, emeklilik hayatı yaşayan, iki kızını tek başına büyüten, ebeveynlik konusunda eski kafalı birini canlandıracak.


* The Kids Are Alright (Sonbahar)Hikayesi 1970'lerde geçecek komedide İrlandalı ve Katolik geleneksel bir aile merkezde yer alıyor. Los Angeles'ta yaşayan işçi sınıfına mensup Cleary ailesinin ebevenyleri Mike ve Peggy, sekiz erkek çocuk büyütüyorlar. Ailenin hayatı en büyük oğlan Lawrence eve gelip de papaz okulunu bırakmaya karar verdiğini açıklayınca kökten değişiyor.

Kadroda Michael Cudlitz, Mary McCormack, Sam Straley, Caleb Martin Foote, Sawyer Barth, Christopher Paul Richards ve Santino Barnard gibi isimler yer alıyor.


* A Million Little Things (Sonbahar)Sezonun bir diğer komedi-drama türündeki dizisi yıllar önce bir asansörde kaldıklarında tanışan ve yakın arkadaş olan bir grubun arkadaşlıklarını anlatacak. Hayatları pek de yolunda gitmeyen gruptan birisi intihar edince diğerlerinin hayatı da karışıyor ve hem kendilerini hem yaşananları sorgulamaya başlıyorlar.

Kadrosunda David Giuntoli, Romany Malco, Ron Livingston, James Roday, Stephanie Szostak, Christina Ochoa ve Christina Marie Moses gibi isimler yer alıyor.


* The Rookie (Sonbahar)Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenilen komedi-drama türündeki polisiye yapımın merkezinde Los Angeles Polis Departmanı’nın en yaşlı çaylak polisi John Nolan (Nathan Fillion) yer alıyor.

Küçük bir kasabadaki rahat hayatını bırakarak polis olan ve Los Angeles’a taşınan John, yirmili yaşlardaki diğer çaylak polislerle birlikte yeni bir maceraya atılıyor. Kadroda Fillion dışında Alyssa Diaz, Richard T. Jones, Titus Makin, Mercedes Mason, Melissa O'Neil, Afton Williamson ve Eric Winter da yer alıyor.

* Whiskey Cavalier (Sezon Ortası)Whiskey Cavalier, FBI ajanı Will Chase'in (Scott Foley) CIA'den Francesca “Frankie” Trowbridge (Lauren Cohan) ile çalışmaya başlamasıyla birlikte yaşadıkları maceralar üzerine kurulu. Dizide ikilinin arkadaşlıkları, aralarındaki romantizm, dünyayı ve birbirlerini periyodik bir şekilde kurtaran bir grup casus ekibin yaptıkları anlatılacak.

The Walking Dead dizisinde de yer alan Cohan, iki diziyi birlikte yürütecek.


* Grand Hotel (Sezon Ortası)Grand Hotel, İspanya’nın Antena 3 kanalında 2011-2013 yılları arasında üç sezon boyunca yayınlanan Gran Hotel isimli dizinin uyarlaması. Yapımcıları arasında Eva Longoria da yer alıyor.

Dizide Miami sahilinde bulunan ve aile oteli olarak yönetilen bir otel konu alınıyor. Otelin sahipleri, personelleri ve müşterilerinin başından geçenlere ve sakladığı sırlara odaklanılan komedi-drama türündeki projenin kadrosunda Roselyn Sanchez, Demian Bichir, Denyse Tontz, Bryan Craig, Lincoln Younes, Shalim Ortiz ve Anne Winters gibi isimler yer alıyor.

* The Fix (Sezon Ortası)Hukuk draması türündeki dizinin senarist ve yapımcı kadrosunda son olarak American Crime Story ile gündemde olan Marcia Clark da yer alıyor.

Tanınmış bir aktörün çifte cinayetten yargılandığı kariyerinin en büyük davasını kaybeden Maya Travis, Los Angeles'ı terk ederek daha sakin bir hayat için Washington'a yerleşir. Sekiz yıl sonra aynı aktör başka bir cinayetle suçlanınca Maya, kendisini savcılık ofisine gerisürüklenmiş bulur ve suçlu olduğuna inandığı aktörün peşine yeniden düşer.

* Schooled (Sezon Ortası)


Kanalın 1980lerde geçen komedisi The Goldbergs için hazırlanan uzantı dizi 1990'larda geçecek ve dizide beden eğitimi öğretmeni olarak görev alan Rick Mellor merkezinde olacak. Karakteri canlandıran Bryan Callen ise başrolünde yer alacak. Uzantı dizi Mellor ve bir diğer öğretmenin Philadelphia'daki okuldaki çocuklara baba figürü olarak davrandıkları bir yapım olacak.

Kadroda Tim Meadows ve AJ Michalka (Lainey Lewis) da yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER