Kevin Bacon ve Showtime'dan yeni bir dizi: City on a Hill

Kevin Bacon ve Showtime'dan yeni bir dizi: City on a Hill
Üç sezonluk The Following'in ardından tek sezon süren Amazon dizisi I Love Dick'in kadrosunda yer alan Kevin Bacon, ardından kariyerinin önemli filmlerinden Tremors'un modern versiyonunun kadrosuna katılmıştı. Ancak Syfy kanalından pilot bölüme onay çıkmadığı için rafa kalksa da Showtime'dan Bacon'ın diğer projesi için resmi onay geldi.

City on a Hill isimli dramanın fikri Ben Affleck'e ait. Yapımcılığını Matt Damon ile birlikte üstlendiği dizinin kadrosunda Jonathan Tucker (Kingdom), Mark O’Brien (Halt and Catch Fire), Aldis Hodge (Underground) ve Jill Hennessy (Crossing Jordan) gibi isimler de bulunuyor. İlk sezon 12 bölüm sürecek, gelecek yıl yayına girecek.

FBI'ın yozlaşmış isimlerinden Jackie Rohr (Bacon), 1990'lı yıllarda Boston'da bölge savcı yardımcısı Decoucy Ward (Hodge) ile iş birliği yapar. Amaç silahla araç soygunu yapan bir aileyi yakalamaktır. Yürüttükleri dava nihayetinde şehrin adalet sistemiyle ilgili büyük bir skandala sebep olur.

Dizide Tucker ve O'Brien bahsi geçen ailedeki iki kardeşi, Hennesy ise Jackie'nin eşi Jenny'yi canlandırıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER