Ramazan ayının coşkusu Digiturk’te yaşanacak!

Ramazan ayının coşkusu Digiturk’te yaşanacak!
Digiturk, Ramazan ayına özel hazırladığı zengin içerikli programlarıyla bu kutsal ayın coşkusunu 1 No’lu beIN HD kanalında ekrana taşıyor. 15 Mayıs’ı 16 Mayıs’a bağlayan gece yayına başlayacak beIN HD, bu sene de 11 ayın sultanı Ramazan’ın ruhuna uygun programları ile Eutelsat uydusu üzerinden Digiturk izleyen üyelerle buluşacak. Usta şef Eyüp Kemal Sevinç’in iftar sofraları için birbirinden leziz yemekleri hazırlayacağı, İpek Tuzcuoğlu’nun sunumu ve Doç. Dr. Kamil Yaşaroğlu’nun yorumlarıyla eşlik edeceği ‘Lezzetli Sohbetler’ programının yanı sıra, islam sanatına ilişkin belgeseller ve dini sohbetlerin yer alacağı içerikler Ramazan coşkusunu dolu dolu yaşatacak.

Türkiye’nin lider dijital yayın platformu Digiturk, Eutelsat uydusu üzerinden Digiturk izleyen üyelerine sunulan ve Ramazan ayına özel içeriklerin yayınlanacağı Digiturk 1No’lu beIN HD kanalını bu yıl da ekranlara taşıyor.

Digiturk’ü Eutelsat uydusu üzerinden izleyen tüm üyelere 1 No’lu kanaldan yayın yapacak olan beIN HD, 15 Mayıs’ı 16 Mayıs’a bağlayan gece saat 00:00 itibariyle izleyicilerle buluşacak. 15 Haziran’a kadar yayın yapacak beIN HD kanalında, Ramazan’a özel, zengin içerikler yer alacak.

Ramazan’a özel programlar beIN HD’de

Her sene büyük ilgi gören ‘Lezzetli Sohbetler’ programı, Ramazan ayı boyunca her gün, iftar öncesi beIN HD ekranında yayınlanacak.

Ödüllü şef Eyüp Kemal Sevinç’in birbirinden leziz yemekler hazırlayacağı Lezzetli Sohbetler’de, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Kamil Yaşaroğlu sohbetiyle programa eşlik edecek. İpek Tuzcuoğlu’nun sunumu ile gerçekleştirilecek programda sağlık, yeme içme ve Ramazan’da dikkat edilmesi gereken hususlar gibi konular masaya yatırılırken, birbirinden değerli konuklar keyifli sohbetleriyle izleyici ile buluşacak.

Bununla birlikte, Osman Şahin’in sesinden ‘Mukabele’ de yine kanalın öne çıkan programları arasında yer alıyor. beIN HD kanalı Ramazan coşkusunu yaşatacak içerikleriyle izleyicilerle 1 ay boyunca buluşacak.

Digiturk portaldan izlenebilecek

beIN HD kanalındaki tüm bu içeriklere, uydu alıcınızı internete bağlayarak, Digiturk portaldaki Ramazan uygulamasından da ulaşabilirsiniz...



BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER