Wilma Elles, Show TV dizisi Yeni Gelin’e konuk oyuncu oldu!

Wilma Elles, Show TV dizisi Yeni Gelin’e konuk oyuncu oldu!
Wilma Elles’in 'Yeni Gelin' dizisi ile televizyona döndüğü bölüm, 12 Mayıs Cumartesi günü saat 20:00'de Show TV’de ekranlara gelecek. 

Dizi de “Helga” karakterini canlandıran Wilma Elles diziyi severek izlediğini ve konuk oyuncu olduğu için de çok mutlu olduğunu belirtti. Dizide doğal güzelliğiyle dikkat çeken Wilma Elles, kültürlü bir kız olmasına rağmen kuma olarak geldiği zannedilir ama aslında durum öyle değildir. Sürpriz gelişmelerle durumun bambaşka olduğunu öğreneceğimiz Yeni Gelin’in yeni bölümünde seyirciyi yine eğlenceli dakikalar bekliyor.Çekimleri Adana’da gerçekleşen dizinin çekimlerinin çok eğlenceli geçtiğini belirten Wilma Elles, dizinin başrol oyuncularını çok başarılı bulduğunu da sözlerine ekledi.

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini Ersoy Güler yapıyor.

Başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi’nin paylaştığı dizide Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Lale Başar, Renan Bilek,  Burçin Bildik, Yonca Şahinbaş, Şilan Makal, Bahar Süer, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu ve Murat Kocacık gibi usta isimler rol alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER