Gaye Turgut Evin, Festiculture’da ‘En Sevilen Oyuncu’ ödülü aldı!

Gaye Turgut Evin, Festiculture’da ‘En Sevilen Oyuncu’ ödülü aldı!
Savaşçı dizisinde canlandırdığı Çiğdem Teğmen karakteriyle dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Gaye Turgut Evin’in ünü ülke sınırlarını aştı. Yurt dışından aldığı ödüller ve yer aldığı reklam filmleriyle Arap ülkeleri, Azerbaycan, Kosova, Avrupa ve Güney Amerika’dan birçok hayran kitlesine sahip Evin, geçtiğimiz hafta reklam filmi çekimi için gittiği Fas’tan döndü ve ayağının tozuyla Lyon Türk Kültür Derneği’nin düzenlediği ‘Festiculture’ için Fransa’ya gitti. 

Geçtiğimiz sene ‘Beni Affet’ dizisindeki performansıyla Fas’tan ‘En İyi Kadın Oyuncu’, Fransa’dan ‘En Sevilen Oyuncu’ ödülünü alan güzel oyuncuya, bu sene ise Savaşçı dizisindeki performansıyla ‘Festiculture’da ‘En Sevilen Oyuncu’ ödülü takdim edilecek.

“Bir oyuncunun alacağı en güzel takdir alkış ve ödüldür”

Özellikle Fas’ta ve Fransa’da halkın ve yabancı basının ilgi odağı olan ve büyük ilgiyle karşılanan genç yıldız, “Türkiye dışında bu kadar coşkuyla karşılanmak ve sevilmek beni çok gururlandırıyor. Dilimiz, ülkemiz ve kültürümüz farklı olsa da sanatın birleştirici gücü bizi bir araya getiriyor. Bir oyuncunun alacağı en güzel takdir alkış ve ödüldür” dedi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER