Evil Genius ve The Kissing Booth 11 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de

Evil Genius ve The Kissing Booth 11 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de
Orijinal yapımlarını mayıs ayında da ekrana getirmeye devam eden Netflix, hafta boyunca yine birçok projeyi izleyici karşısına çıkaracak. Bunlarla birlikte yeni lisanslı içerikleri de online platformda yer almaya devam edecek.

8 Mayıs: Hari Kondabolu: Warn Your Relatives (Komedi)
Hari Kondabolu, kimlik politikalarını, şöhret karşılaşmalarını, mango saplantısını ve daha fazlasını, beklenmedik twistlerle dolu bir stand-up setinde yıkıyor.


11 Mayıs:

Bill Nye Saves the World: 3. Sezon:
Bill ve konukları yiyeceklerin geleceğini, bağımlılık bilimini ve daha fazlasını Emmy adayı dizinin yeni bölümlerinde keşfediyorlar.


The Kissing Booth (Film)
Elle'nin ilk öpücüğü lisedeki en ateşli çocukla yasak bir romantizme yol açtığı zaman, en iyi arkadaşıyla ilişkisini riske atar.


Evil Genius: the True Story of America's Most Diabolical Bank Heist (Belgesel)
Bu belgesel-serisi, bir bankayı soygununda boynuna asılan bir bomba tarafından öldürülen bir pizzacı adamın gerçek hikayesini araştırıyor.


Spirit Riding Free: 5. Sezon (Çocuk)
"Oscar® adayı film Spirit: Stallion of the Cimarron'dan ilham aldı: 'Spirit Riding Free', evcilleştirilemeyen vahşi bir mustangin yürekten yolculuğunu anlatıyor. Yepyeni bir nesil, Spirit'in kendisiyle uyuşan Lucky adlı bir kızla tanışmasıyla tüm cesur maceraları yaşayacaktır. Birlikte sınırları zorlarlar, arkadaşlığın gücünü kullanırlar ve özgürlüğün ne anlama geldiğini keşfederler. Onlarla birlikte, en iyi arkadaşları da sonsuz gezintiler, muhteşem atlar ve hiç bitmeyen eğlence dolu bir dünya keşfederler.


The Who Was? Show: 1. Sezon (Çocuk)
Çok satan kitap serisinden uyarlama, tarihteki önemli kişileri canlandıran çocuk oyunculardan doğaçlama bir komedi şovu.

13 Mayıs: Ali Wong: Hard Knock Wife (Komedi)
Yine hamile olan Ali Wong, ikinci orijinal stand-up komedisi ile geri dönüyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER