Ayça Varlıer ve Yıldız Kültür, Frankfurt Tiyatro Festivali'ne davet edildi!

Ayça Varlıer ve Yıldız Kültür, Frankfurt Tiyatro Festivali'ne davet edildi!
“Kalk Gidelim” dizisinin başarılı ve deneyimli oyuncuları Ayça Varlıer ve Yıldız Kültür, Frankfurt Tiyatro Festivali'ne davet edildi. Frankfurt’un önemli kültürel etkinliklerinden biri haline gelmeye başlayan Türk Tiyatro Festivali’nin beşincisi, yedi oyun, atölye çalışmaları, söyleşi ve panellerle geliyor.4-14 Mayıs günleri arasında düzenlenecek festivale her yıl olduğu gibi ünlü oyuncular da katılacak.

Sumru Yavrucuk'un yönetip oynadığı "Shirley"in açılış oyunu olacağı festivalde, Tiyatro Fil tarafından sahnelenen "Müzikli Park" adlı oyun da çocuk seyircilerin beğenisine sunulacak. Almanya Nürnbergli tiyatro grubu Objektif Sahne'nin "Sınır", Güneş Tiyatrosu Frankfurt'un "İstiklal" oyununu sergileyeceği festivalde, Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler ise "Hasta Etme Adamı" adlı oyunlarıyla Almanya'daki tiyatro severlerin karşısına çıkacak.

Festival boyunca ayrıca Ayça Varlıer, Selçuk Yöntem, Zafer Algöz, Yıldız Kültür, Barış Falay, Ayşenil Şamlıoğlu, Mustafa Kurt, Erdal Küçükkömürcü, Atilla Şendil, Zerrin Tekindor, Engin Alkan, Erkan Avcı, Hilal Saral, Yaşar Kurt ve Fatih Koyunoğlu gibi birçok ünlü isim, festival takipçileriyle bir araya gelecekBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER