Netflix'in yeni draması Messiah'ın kadın başrolü belli oldu

Netflix'in yeni draması Messiah'ın kadın başrolü belli oldu
Netflix'in geçtiğimiz kasım ayında dizi onayı verdiği yeni draması Messiah'ın kadın başrolü belli oldu. True Detective dizisiyle bilinen, üç sezon yer aldığı The Path dizisi kısa süre önce iptal olan Michelle Monaghan dizinin kadrosuna katıldı.

Sezonu 10 bölüm sürecek Messiah din, inanç, politika arasındaki çizgiler üzerine kurulu olacak. Michael Petroni'nin yaratıcısı olduğu dizinin yapımcılığını Mark Burnett ile Roma Downey üstlendi. Üçlünün yönetmenlik de yapacağı Messiah'ın 2019 yılı içerisinde ekrana gelmesi bekleniyor.

Dizide Orta Doğu'da gizemli birinin ortaya çıkmasıyla büyük bir kitle onun Mesih olduğuna inanacak. Bu da "Onu Tanrı mı gönderdi yoksa dünyanın jeopolitik düzenini bozmaya çalışan tehlikeli bir sahtekar mı?" sorusunu ortaya çıkaracak. Messiah'ın hikayesi inananlar ve kuşku içinde olanların gözünden anlatılacak. Bunlar arasında genç CIA ajanı, İsrail'in yurtiçi gizli servisi Shin Bet'ten bir memur, Latin bir rahip ve kızı, Filistinli mülteci ve medya da yer alıyor.

Monaghan, Eva Geller isminde bir Amerikan istihbarat subayını canlandıracak. Mesih'in karşısındaki kişilerden birisi olan Eva, haklı olduğunu kanıtlamak için uğraşırken kendi ahlaki yanlışlarıyla ilgili gerçekle de yüzleşecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER