The Crown dizisinin 3. sezonu da 2019'a kaldı

The Crown dizisinin 3. sezonu da 2019'a kaldı
Netflix'in II. Elizabeth'in hayatını anlatan dizisi The Crown da yeni sezonu 2019'a kalan dizilerin arasına katıldı. Game of Thrones, Stranger Things, Big Little Lies ve American Gods gibi bazı diziler için de bu yıla yetişmeyeceklerine dair bazı haberler gelmişti.

Bununla birlikte diziden iki yeni haber daha geldi. 1964-1970 ve 1974-1976 yılları arasında İngiltere'de başbakan olarak görev alan Harold Wilson karakterini BAFTA ödüllü oyuncu Jason Watkins canlandıracak. The Crown'ın üçüncü sezonunun 1964 ile başlayarak 1979'a gitmesi ve Wilson'ın iki dönemini de kapsaması bekleniyor. Dördüncü sezonda ise Margaret Thatcher'ın ve Prenses Diana'nın ilk kez dizide yer alması planlanıyor.

The Crown'ın yaratıcısı Peter Morgan ve Watkins daha önce ITV'de yayınlanan The Lost Honour of Christopher Jefferies'de birlikte çalışmışlardı.

Bir diğer haber ise üçüncü sezonda Prenses Margaret'ı canlandıracağına yönelik haberler çıkan Helena Bonham Carter'ın anlaşmasının resmileşmesi. Aktris, üçüncü ve dördüncü sezonda Margaret'ı oynayacak ve rolü Vanessa Kirby'den devralacak. Gelecek sezonda II. Elizabeth'i Olivia Colman, Prens Philip'i ise Tobias Menzies canlandıracak.

Carter haberin duyurulmasının ardından "Prenses Margaret'ı canlandıracak olmak mı Vanessa Kirby'nin Prenses Margaret'ı devam ettirmek mi daha korkutucu emin değilim. Garanti verebileceğim tek şey Vanessa'dan daha kısa olacağım." yorumunda bulundu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER