Poldark dizisi beşinci sezon onayını aldı

Poldark dizisi beşinci sezon onayını aldı
BBC kanalında ekrana gelen Poldark'ın beşinci sezon onayını aldığı açıklandı.

Böylece Winston Graham'ın kaleme aldığı Poldark kitaplarına dayanan dizinin daha dördüncü sezonu başlamadan yeni sezon onayı gelmiş oldu. Dizinin dördüncü sezonu bu yıl içerisinde başlayacak. Başrolünde Aidan Turner'ın yer aldığı dizide Eleanor Tomlinson, Heida Reed, Jack Farthing, Kyle Soller, Warren Clarke, Phil Davis, Beatie Edney, Ruby Bentall ve Richard Harrington gibi isimler ona eşlik ediyor. Dizi ülkemizde TLC'de izleyicilerle buluşuyor.

18. yüzyılın sonlarında geçen dizide Ross Poldark karakteriyle tanışıyoruz. Ross, sevgilisi Elizabeth'i arkasında bırakıp orduya katılıyor. Amerika'nın Bağımsızlık Savaşı'nda mücadele eden adam, üç yıl sonra memleketine geri dönüyor. Dönüşüyle babasının öldüğünü, arazilerinin kötü bir durumda olduğunu ve Elizabeth'in kuzeni Francis ile nişanlandığını öğreniyor. Bıraktığı hayatını komple değişmiş olarak bulan Poldark, Demelza ismindeki genç kadını zor bir durumdan kurtarıyor ve onu yanında işe alıyor. Bir yandan da arazilerinin kontrolünü geri kazanmaya çabalıyor. Böylece Poldark'ın hayatında yeni bir sayfa başlıyor.

Poldark'ın onay haberi dördüncü sezonun açılış bölümünün yayınlandığı ve Tomlinson'ın da katıldığı Britanya Film Enstitüsü'ndeki etkinlik sırasında duyuruldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER