Dört Nikah Bir Cenaze filminin de dizisi geliyor

Dört Nikah Bir Cenaze filminin de dizisi geliyor
1994 yılında vizyona gelen Four Weddings and a Funeral (Dört Nikah Bir Cenaze) filminin de dizisi geliyor.

Online yayın platformu Hulu, filmin uyarlamasına dizi onayı verdiğini duyurdu. Mindy Kaling ve Matt Warburton'un baş yapımcılığını üstlendiği projenin yapımcılığını ise MGM Television ve Universal Television şirketleri üstlendi.

Dört Nikah Bir Cenaze filminde kızlarla sadece gönül eğlendirip ciddi bir ilişkiye girmekten kaçınan Charles bir arkadaşının düğününde hayatının kadınıyla karşılaşıyor. Ancak Carrie’den hoşlansa da düğünde ona açılamaz. Charles ve Carrie sonrasında bir cenazede ve üç nikahta daha karşılaşacaklardır. Filmin başrollerinde Hugh Grant ve Andie MacDowell yer almıştı.

Yeni dizinin limitli dizi olarak ekrana gelmesi ve onay aldığı takdirde her sezon farklı bir hikayenin anlatılması bekleniyor.

Platform, ayrıca Ramy isminde yeni bir komedi dizisine onay verdiğini de duyurdu. Komedyen Ramy Youssef, dizinin başrolünde yer alacak; senaristliğini ve baş yapımcılığını da üstlenecek.

Youssef'in kendi deneyimlerine dayanan dizinin hikayesi New Jersey'in politik olarak bölünmüş bir bölgesinde geçiyor. Müslüman ve Amerikan olan Ramy, hayatın bir ahlak testinden ibaret olduğunu düşünen Mısırlı bir toplulukla hayatın sonuçları olmadığına inanan genç jenerasyon arasında sıkışır.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER