The Rain ve Dear White People 4 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de başlıyor

The Rain ve Dear White People 4 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de başlıyor
Netflix Türkiye, mayıs ayına girmemizle birlikte pek çok orijinal projeyi daha ekran karşısına getirecek. Ayrıca orijinal projelerle birlikte lisanslı birçok proje de hafta boyu platformda olacak.

* 1 Mayıs: Sometimes (Film)
HIV testi sonuçlarını merakla bekleyen yedi yabancı, klinik resepsiyoncunun erken çıkması için rüşvet vermeye karar verir, birinin pozitif olduğunu öğrenmesi gerekmektedir.

John Mulaney: Kid Gorgeous Live at Radio City (Komedi)
John Mulaney'den yeni bir stand-up gösterisi.

* 4 Mayıs: The Rain
Bir İskandinav gerilim dizisi: Acımasız bir virüs, nüfusun çoğunu yok ettikten sonra, iki genç kardeş güvenlikleri için tehlikeli bir arayışa başlar.

Diziyle ilgili daha detaylı bilgiye ve tanıtıma bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

A Little Help with Carol Burnett
Polis Profesörün kimliğine yaklaşırken, Mint ekibiyle iletişim yetersizliğinden dolayı isyan çıkar ve soygunculardan biri tutuklanır.


Manhunt (Film)
Üzerine alçakça bir suç atılan Çinli bir ilaç sektörü avukatı, tehlikeli bir kurumsal komployu durdurmak için zeki bir Japon dedektifle iş birliği yapar.


Forgive Us Our Debts (Film)
Alacaklılar tarafından tehdit edilen yeni işsiz kalmış bir adam bir borç tahsildarı için çalışmayı kabul eder, ancak yakında onun şeytanla olan anlaşmasının beklenmedik maliyetleri olduğunu keşfeder.


Dear White People: Vol.2
Romantik ikilemler, bir sosyal medya trolü ve Armstrong-Parker House'daki büyük değişiklikler Sam, Lionel ve arkadaşlarını kırılma noktasına itiyor.


My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman: Tina Fey
Tina Fey ailesini, “SNL” deki değişen kültürü, geri dönmesini istediği bir anısını ve blues simgesi Buddy Guy'u anlatıyor.


Busted!: 1. Sezon (Haftalık yayın)
Her bir bölümde farklı bir gizemi ele alan bu yarışma programında yedi dedektif, en büyük gizemi çözmeye giderek daha fazla yaklaşıyor. D Projesi'ne ne oldu?


*Dany Boon: Des Hauts-De-France (Komedi)
Seçmelerin yer aldığı tek kişilik bir şovda, Fransız süperstar Dany Boon memleketini, ilk komedi gösterisini ve ailelerine düşman gençlerin ebeveynlerinin zorluklarını anlatıyor.


End Game (Belgesel)
Akademi ödüllü film yapımcıları Rob Epstein ve Jeffrey Friedman'ın yönettiği End Game, hayatın ve ölümün son noktasında çalışan vizyoner tıp pratisyenlerini takip eden samimi bir vérité tarzı belgesel ile düşüncemizi değiştirmeye adanmışlar.


Kong: King of the Apes: 2. Sezon (Çocuk)
Lukas ve arkadaşları tarih öncesi canavarlarla dolu kayıp bir dünyayı keşfediyor, Kong'in geçmişine dair ipuçlarını ortaya çıkarıyor ve Botila'nın liderliğindeki bir robot ayaklanmasını durdurmak için yarışıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER