Kevin Costner'ın yeni dizisi Yellowstone 20 Haziran'da başlıyor

Kevin Costner'ın yeni dizisi Yellowstone 20 Haziran'da başlıyor
Kevin Costner'ın yeni dizisi Yellowstone, 20 Haziran'da ekrana gelmek için geri sayıma devam ediyor. Kısa süre önce dizinin resmi fragmanı da yayınlandı.

Paramount Network'ün yeni dizisinin senaryosunu ve yapımcılığını Hell Or High Water ve Sicario filmleriyle tanınan, Oscar adaylığı da bulunan Taylor Sheridan üstlendi. Kevin Costner da projede yapımcı olarak yer alıyor.

Yellowstone, Amerika'nın en büyük arazilerinden birisine sahip John Dutton isimli bir adamı merkezine koyuyor. John; arazi ıslahı, yerliler veya Amerika'nın ilk ulusal parkı gibi nedenlerden dolayı sürekli rahatsızlık yaşamakta ve arazisini korumaya çalışıyor. İçme suyunun zehirlendiği, cinayetlerin haber olmadığı ve politikacıların satın alındığı bir dünyada Amerika'nın en iyi ve kötü tarafları bir ailenin gözlerinden anlatılacak.

Yellowstone'un kadrosunda Luke Grimes, John'un eski asker oğlunu; Wes Bentle, John'un politikada kariyer düşünen avukat oğlunu; Kelly Reilly, John'un zeki ve her zaman babasının yanında yer alan kızını ve Cole Hauser ise çiftliğin iş bitirici kovboyuna hayat verecek.

Dizinin sezonu 10 bölüm sürecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER