Tom Felton'ın yeni dizisi belli oldu: Origin

Tom Felton'ın yeni dizisi belli oldu: Origin
Harry Potter film serisinin iki oyuncusu Natalia Tena ve Tom Felton, Youtube'da yayınlanması için onay alan bilim kurgu dizisi Origin'in kadrosuna katıldılar.

Sezonu 10 bölüm sürecek olan projeyi Mika Watkins yarattı, yazdı ve yapımcılığını üstlendi. Paul W.S. Anderson ise ilk iki bölümün yönetmenliğini üstlendi. Left Bank Pictures, Midnight Radio, CiTVC ve Sony Pictures Television International Productions ise yapımcılığını üstlendiler.

Origin'in kadrosunda Nora Arnezeder, Sen Mitsuji Fraser James, Philipp Christopher, Madalyn Horcher ve Siobhán Cullen da yer alıyor. Bir grup yabancı bir uzay aracında terk edilmişlerdir. Yolcular hayatta kalmak için birlikte çalışmalıdırlar ancak kısa sürede içlerinden birisinin iddia ettiği kişiden farklı birisi olduğunu keşfederler. Tena, Lana isimli karakteri; Felton ise Logan'ı canlandıracak.

Sert, dirençli ve kriz durumlarında harika olan Lana, Origin'deki yolcuların kaptanı haline geliyor. Felton ise kendisine olduğu kadar çevresindekilere de zararlı, Draco Malfoy misali bir karakteri canlandıracak. Dizinin yıl sonunda Youtube Red'de ekrana gelmesi bekleniyor ve çekimlerine Güney Afrika'da başlandı.

Felton, son olarak The Flash dizisinde Julian karakteriyle televizyon ekranına gelmişti. Tena ise Harry Potter serisinin yanında Game of Thrones'ta canlandırdığı Osha ile de biliniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER