Epix'ten yeni bir dizi geliyor: Godfather of Harlem

Epix'ten yeni bir dizi geliyor: Godfather of Harlem
Amerika'nın kablolu kanallarından Epix, yeni başkanı Michaael Wright'ın göreve gelmesinin ardından ilk dizisine onay verdi. Sezonu 10 bölüm sürecek Godfather of Harlem'in başrolünü ve baş yapımcılığını Oscar ödüllü aktör Forest Whitaker üstlendi.

Godfather of Harlem, bir çete patronu Bumpy Johnson'ın gerçek hikayesini anlatıyor. Bumpy, 10 yılın ardından hapisten çıktığında bir zamanlar kontrol ettiği bölgenin darmadağın olduğunu görüyor. Sokaklar artık İtalyan bir mafta tarafından yönetilmektedir ve kontrolü yeniden kazanmak için Genovese ailesiyle savaşa girer. Hatta politik alanda yükselmeye başlayan bir rahiple iş birliği de yapar.

Chris Brancato (Narcos) ve Paul Eckstein senarist olarak görev alacaklar. ABC Signature Studios ve aktörün yapım şirketi Significant Productions'ın yapımcı olduğu dizinin yürütücülüğünü de Brancato üstlendi.

Godfather of Harlem, 2011'de ekrana gelen ama bir sezon süren Criminal Minds'ın uzantısı Suspect Behavior'ın ardından Whitaker'ın ilk dizi başrolü. E.R.'daki rolüyle Emmy adaylığı kazanan aktör, son olarak Empire dizisiyle televizyon ekranında ve Black Panther ile sinema ekranında yer aldı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER