4N1K filmi Tv'de ilk kez Fox Türkiye'de yayınlanacak!

4N1K filmi Tv'de ilk kez Fox Türkiye'de yayınlanacak!
Yapımcılığını Fabrika Yapım/Öner Arslanel’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Coşkun’un oturduğu, ödüllü genç yazar Büşra Yılmaz’ın çok satan “4N1K” kitabından uyarlanıp, geçtiğimiz yıl sinemalarda büyük gişe başarısı elde eden fenomen hikaye, 25 Nisan Çarşamba günü saat 20.00’de ilk kez FOX’ta yayınlanacak.

Aşk, dostluk, gençlik temalarını içeren 4N1K’da; Yaprak, çocuk yaşlardan itibaren beraber büyüdüğü ve farklı, renkli karakteristik özelliklere sahip, lise çağlarında, 5 kişilik arkadaş grubunun tek kız üyesidir. Kendine kızlar  dünyasından uzak;  Ali, Sinan, Gökhan ve Oğuz ‘dan  oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur. Bir gün, bu dünya gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim onu kendisine ve kızların dünyasına bir keşfe çıkarır… Artık bir seçim yapmak zorundadır: Ya bir ‘Masal Prensi’ni, ya da ‘Gamzeli Kahraman’ı seçecektir…

Filmin başrollerini Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş gibi genç jenerasyonun popüler oyuncularının üstlendiği “4N1K” filminde Berke Bük, Deniz Özerman, Murat Parasayar, Bülent Alkış, Ümit Erdim, Buse Narcı, Zeynep Pymak, Destina Başer ve Munise Özlem Öztürk gibi başarılı isimler de yer alıyor.

Fenomen hikayenin devamını oluşturan “4N1K 2” filmi ise, 4 Mayıs 2018’de sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER