Med Yapım, Japon dizisi Anone'nin de uyarlama haklarını aldı!

Med Yapım, Japon dizisi Anone'nin de uyarlama haklarını aldı!
-- ÖZEL HABER--

Başarılı uyarlamaların tek adresi haline gelen Med Yapım, Anne ve Kadın dizilerinden sonra Nippon Tv'nin bir diğer başarılı formatı olan Anone ile ilgilenmeye başladığı haberleri Nisan ayında Cannes'da düzenlenen MipTv fuarı esnasında sektör kulislerinde konuşulmaya başlamıştı. Serinin uyarlama haklarını satın alan Med Yapım'ın projeyi 2019'da yayınlamayı planladığı duyumlarımız arasında. 

Ocak ayında yayını başlayan Japonya dizisi Anone, 60 dakikalık 10 bölümden oluşan sezonunu Mart ayında tamamladı. Yönetmenliğini Nobuo Mizuta, senaristliğini Yuji Sakamoto'nun üstlendiği dramanın oyuncu kadrosunda Suzu Hirose, Satomi Kobayashi, Sadawo Abe, Eita,Shohei Hino ve Yuko Tanaka gibi isimler yer alıyor.

Dizinin Konusu: Bir kız ailesini kaybeder ve yaşadığı toplumdan dışlanır, hayatını nasıl devam ettireceğini artık bilememektedir. Bu sırada yaşlı bir kadınla tanışır. Yalancılık ve ihanet nedeniyle insanlara olan inançlarını kaybeden bu iki kadın birçok konuda benzer şeyler hissettiklerini fark ederler. Yaşlı kadın bu genç kıza evini açar. Sahte anılarla sahte bir hayat ve sahte bir aile kurarlar. Sonrasında aniden bir olay yaşanır... Anone hayatın anlamını ve "Yaşamayı gerçekten değer kılan nedir?" sorusunun cevabını arayan bir drama dizisi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER