Search Party ve The Last O.G. yeni sezon onayı aldılar

Search Party ve The Last O.G. yeni sezon onayı aldılar
Amerika'nın komedi ağırlıklı yayın yapan TBS kanalının iki dizisi Search Party ve The Last O.G.'ye yeni sezon onayı geldi.

Nisan ayının başında 10 bölümlük ilk sezonuna başlayan The Last O.G., kanala getirdiği yükrek reytinglerle dikkat çekmeye başlamıştı. Tracy Morgan'ın başrolünde olduğu komedi-drama karışımı dizinin kadrosunda Tiffany Haddish, Cedric the Entertainer, Allen Maldonado, Ryan Gaul, Joel Marsh Garland, Gino Vento ve Taylor Mosby gibi isimler bulunuyor.

Tray (Morgan), 15 yıl hapis yattıktan sonra cezaevinden çıkar ve eski kız arkadaşı Shay’i (Haddish) bulur. Ancak Shay artık evlidir ve iki çocuğu vardır. Tray de bununla başlayarak içeride kaldığı süre boyunca eskiden tanıdığı insanların ve yaşadığı yerin ne kadar değiştiğine şahit olmaya başlar.

İkinci sezonunu aralık ayında tamamlayan Search Party ise Dory ile arkadaş grubunun üniversiteden arkadaş oldukları Chantal’ın ortadan kayboluşunu araştırmaya başlamasına dayanan bir dizi. Kadrosunda Alia Shawkat. John Early, Meredith Hagner, John Reynolds ve Brandon Micheal Hall gibi isimler yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER