Yüzde 3'ün ikinci sezonu ve The Week Of, 27 Nisan'da Netflix Türkiye'de!

Yüzde 3'ün ikinci sezonu ve The Week Of, 27 Nisan'da Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye orijinal yapımlarını ekrana getirmeye devam ediyor. Hafta boyunca birçok orijinal yapımla birlikte lisanslı yapımlar da ekranda olacak.

* 25 Nisan: Psychokinesis (Film)
Birdenbire doğaüstü güçlere sahip olan bir baba, yaşadığı her şeyi kaybetme riski olan yabancılaşmış kızına yardım etmeye koyulur.


* 27 Nisan: 3%: 2. Sezon
Bir sonraki Process yaklaşırken, Cause sistemi ilk ve son kez ortadan kaldırmak için komplo kurar ve Michele kendini tehlikeli bir durumda bulur.


 Candy Jar (Film)
İşçi sınıfından gelen içine kapanık genç bir liseli kız, zengin baş düşmanına aşık olur ve düşündüklerinden daha fazla ortak yönleri olduğunu keşfederler.


The Week Of (Film)
Baş rollerinde Adam Sandler ve Chris Rock’ın yer aldığı bu komedi, karakterlerin çocuklarının düğün haftasına odaklanıyor. Yönetmen Robert Smigel.


The Rachel Divide (Belgesel)
Bu samimi belgesel, "farklı etnik kökenli" (transracial) olma hikayesiyle ırk ve kimlik tartışmasını ateşleyen aktivist Rachel Dolezal'ı konu alıyor.


 Bobby Kennedy for President (Belgesel)
Bu belgesel dizisi, 1960'ların "Bobby Fenomeni"ni ve birçok kişi tarafından çalkantılı bir dönemin en büyük kaybı olarak görülen adamın devam eden etkisini araştırıyor.


The New Legends of Monkey: 1. Sezon (Çocuk)
Gözü pek bir kız, yedi kutsal kağıdı bulmak ve dünyayı kötülükten kurtarmak için uzun süredir bir taşa hapsolan tanrı Kral Maymunu kurtarır.


* 29 Nisan: Superstition: 1. Sezon
Doğaüstü bağlara sahip bir cenaze kaldırıcı aile, bu dünyadan olmayan ölümler yaşayan müşterilerine “öbür dünya bakımı” sağlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER