Showtime, The Wrong Mans'in uzantısı için hazırlıklara başladı

Showtime, The Wrong Mans'in uzantısı için hazırlıklara başladı
Amerika'nın kablolu kanallarından Showtime, İngiliz dizisi The Wrong Mans'in uzantısı için hazırlıklara başladı. James Corden ve Matthew Baynton'un yaratıcısı ve başrolü olduğu dizinin Amerikan uyarlaması için kanaldan pilot bölüm onayı çıktı.

Yarım saatlik komedi dizisi, iki sıradan ofis çalışanının kimlik karmaşası ve şansa açılan bir telefon nedeniyle hayatlarının karmakarışık olması üzerine kurulu. Kimin olduğunu bilmediği bir telefonu açan ikiliden birisine karşıdaki, karısını saat 5'e kadar verilen adrese gelmediği takdirde öldüreceğini söyler. Bu sırada diğer kişi de bu konuşmaya kulak misafiri olur ve kadını kurtarmak için harekete geçerler.

Muhtemel projenin başrollerinden birisinin kanalın dizilerinden House of Lies'ta beş sezon yer alan Ben Schwartz olduğu açıklandı. Corden ve Baynton, senarist olarak projede yer alacaklar ve The Simpsons'ta da yer alan Ian Maxtone-Graham'a katılacaklar. Dizinin yapımcılığını J.J. Abrams, Ben Stephenson ve BBC Studio üstlendi. Jim Field Smith ise yönetmenlik yapacak.

The Wrong Mans, 2013-2014 arasında kanalda yayınlanmış, 10 bölüm sürmüştü.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER