USA Network, Jason Bourne uyarlaması için çalışmalara başladı

USA Network, Jason Bourne uyarlaması için çalışmalara başladı
Amerika'nın kablolu kanallarından USA Network, Jason Bourne serisiyle aynı evrende geçecek yeni bir dizi için çalışmalara başlandığını duyurdu. Universal Cable Productions’ın yapımcılığı üstlendiği proje kanaldan pilot bölüm onayı aldı.

Eğer pilot bölüm resmi dizi onayı da alırsa CIA’in Treadstone adı verilen projesinin nasıl başladığı ve neler yapıldığı anlatılacak. Tim Kring'in yaratıcısı olduğu ve senaryosunu yazdığı Treadstone isimli diziyi Ramin Bahrami yönetecek.

USA Network, Treadstone ile birlikte üç yeni proje için daha pilot bölüm onayı verdiğini duyurdu.

Erase: Denis Leary'nin hazırladığı dizide yozlaşmış bir polisin Alzheimer’a yakalandığını öğrenince geçmişte işlediği hataları telafi etmeye çabalaması üzerine kurulu. Alex Cary ve Jim Serpico yürütücü yapımcı olarak yer alacaklar.

Briarpatch: Ross Thomas’ın aynı adlı romanından uyarlama. Kız kardeşi bir patlamada ölünce Dedektif Allegra Dill katilini bulmak için evine geri dönüyor. Mr. Robot’un yaratıcısı Sam Esmail’in de yapımcılarından birisi olduğu dizinin senaryosu Andy Greenwald'a ait.

Dare Me: Megan Abbott’un romanından uyarlama. Hikayesi küçük bir Amerikan kasabasındaki lisedeki ponpon kızlar arasındaki rekabet üzerine kurulu. Senaristler arasında Abbott da yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER