Colony'nin üçüncü sezonuna dört yeni isim dahil oldu

Colony'nin üçüncü sezonuna dört yeni isim dahil oldu
USA Network kanalında ekrana gelen Colony'nin üçüncü sezonuna dört yeni oyuncunun katıldığı açıklandı. Yeni sezonuyla 2 Mayıs'ta ekranlara dönecek olan dizide Peyton List (Gotham), Graham McTavish (Preacher), Waleed Zuaiter (Altered Carbon) ve Wayne Brady de yer alacaklar.

List, San Fernando hücresinin üyesi Doktor Amy Leonard'ı canlandıracak. Eric ile tehlikeli bir yolculuğa çıkacak olan Amy, Direniş savaşçılarına önemli bazı sırları teslim etmek için uğraşacak.

Brady, yeniden yapılanan Seattle kolonisinde yükselen başarılı bir teknoloji girişimcisi Everett Kynes isimli karakteri canlandıracak. Onun teknolojisi insan iş birlikçiler tarafından Varış öncesi kullanılmış ve omzunda bir çip kalmış. Bu nedenle işgalcilerle arasına özel bir bağ var.

McTavish, en başarılı direniş kampının lideri Andrew MacGregor'u oynayacak. Will ve Katie'nin kampa önemli bir bilgiyle gelmesi planlarında değişikliğe gitmesine sebep olcak. Son olarak Zuaiter ise Bowmanlar ve eskiden tanıdığı isimler arasında seçim yapmak zorunda kalan, güçlü bir direniş grubunda yer alan ahlaklı Vincent'ı oynayacak.

Colony'nin yayınlanan son tanıtımı geçtiğimiz ay gelmişti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER