George Clooney'in Catch-22'deki rolü değişti, yerine Kyle Chandler geldi

George Clooney'in Catch-22'deki rolü değişti, yerine Kyle Chandler geldi
Ünlü oyuncu George Clooney'in uzun yıllar sonra yeni bir diziyle ekrana döneceği haberini geçtiğimiz kasım ayında duyurmuştuk. Online platform Hulu'da ekrana gelecek yeni dizi Catch-22'dan değişiklik haberi geldi.

Joseph Heller'ın 1961'de yayınlanan romanından uyarlama olan dizinin hikayesi 1943 yılının İtalya’sında, 2. Dünya Savaşı zamanında geçiyor. Hikayenin merkezinde Amerikan ordusunda görev yapan, B-25 bombardıman uçağı pilotu Yüzbaşı John Yossarian (Christopher Abbott) var. Clooney'in Albay Catchcart'i canlandıracağı, dizide yapımcılık ve yönetmenlik yapacağı duyurulmuştu. Ancak aldığı görevleri hafifletmek, yönetmenliğe ve yapımcılığa ağırlık vermek isteyen Clooney rolünü değiştirdi.

Aktör, artık Scheisskopf karakterini canlandıracak. Yerine de Albay Catchcart'ı oynaması için Kyle Chandler geldi. Friday Night Lights dizisindeki rolüyle Emmy kazanan aktör, Bloodline ve Grey's Anatomy dizileriyle de biliniyor. Catch-22'nun kadrosunda Hugh Laurie de yer alacak ve Binbaşı De Coverley'i canlandıracak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER