Çocuklar Sana Emanet Latin Amerika'da da vizyona girecek

Çocuklar Sana Emanet Latin Amerika'da da vizyona girecek
Türk dizilerinin dünya genelindeki dağıtımını üstlenen Inter Medya'nın birçok Türk filminin de dağıtımını üstlendiğini duyurmuştuk. Kısa bir süre önce Amerika'da İspanyolca yayın yapan Cine Latino ile altı filmlik paket anlaşma yapan şirket, Çocuklar Sana Emanet (Entrusted) için de yeni bir anlaşma imzaladı. Filmin Haziran ayında Brezilya, Kolombiya ve Arjantin olmak pek çok Latin Amerika ülkesinde vizyona gireceği bilgisini geçtiğimiz aylarda Çağan Irmak açıklamıştı.

Fatmagül'ün Suçu Ne? ve Kara Para Aşk dizileriyle bölgenin sevilen ve tanınan isimlerinden birisi olan Engin Akyürek'in başrolünde olduğu filmin kadrosunda Şerif Sezer, Hilal Altınbilek ve Birsen Dürülü gibi isimler yer alıyor. Inter Medya, Perulu şirket Tondero Distribution ile filmin Latin Amerika'daki sinemalarda vizyona girmesi için yeni bir dağıtım anlaşması imzaladığını Mip Tv'de duyurdu. 

Şirketin CEO'su Can Okan Latin Amerika'daki ilk film yayınının muhtemelen Haziran ayında gerçekleşeceğini, Türk filmlerinin de diziler kadar başarılı olacağını umduğunu belirtti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER