MIPDRAMA Buyers’ Summit'in galibi Bullets dizisi oldu

MIPDRAMA Buyers’ Summit'in galibi Bullets dizisi oldu
8 Nisan'da düzenlenen MIPDrama Buyers’ Summit'te dünya genelinden katılan 450 alıcı ve delegeye altı dizinin tanıtılacağının ve dizilerin belli olduğunun haberini mart başında vermiştik. Düzenlenen etkinlik sonucunda "Coup de Coeur" ödülünü Bullets dizisinin kazandığı açıklandı.

MIPDrama Buyers’ Summit, diziler için gün geçtikçe artan uluslararası arzı karşılamak, yeni trendlere ve projelere odaklanmak için tasarlandı. %100 finanse edilmiş olan yeni diziler daha önce herhangi bir organizasyonda veya festivalde ekrana gelmediler ve etkinlikte 15 dakikalık kısımları yayınlandı. Dizinin başrollerinde Sibel Kekilli ve Krista Kosonen yer alıyor. Antii Pesonen ve Minna Virtanen'nin yaratıcısı olduğu Finlandiya yapımı projenin sezonu 10 bölüm sürecek.

Oldukça yetenekli gizli ajan Mari Saari (Kosonen), örgüte intihar bombacısı bulan Kara Dul lakaplı Madina Taburova'nın (Kekilli) yakın çevresine dahil olur. Mari, istemediği bir yakınlık kursa da zamanla polis olarak görevleriyle savaşta Madina'yı korumaya yönelik dürtülerinin birbirine girmeye başladığını fark eder. Her şey göründüğü gibi değildir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER