Teoman, Fasa Fiso'yu ilk kez, TÜYAP 23. İzmir Kitap Fuarı'nda imzalayacak!

Teoman, Fasa Fiso'yu ilk kez, TÜYAP 23. İzmir Kitap Fuarı'nda imzalayacak!
Şarkılarıyla rock müziğe damgasını vuran Teoman’ın, çocukluğundan rock yıldızlığına uzanan yolculuğunu kaleme aldığı yeni kitabı Fasa Fiso, hep kitap logosuyla raflarda yerini aldı. Teoman, anılarına şarkı sözlerinin ve röportajlardan alıntıların da eşlik ettiği Fasa Fiso’yu ilk kez, TÜYAP 23. İzmir Kitap Fuarı kapsamında 15 Nisan Pazar günü 16.00-18.00 saatleri arasında 4. Salon’da hayranları için imzalayacak.
 
Bugüne dek hikâyelerini hep şarkılarıyla anlatan rock yıldızı Teoman, şimdiyse yaşamından küçük izleri, küçük anı parçalarını Fasa Fiso adlı kitabında bir araya getiriyor. Eğlenceli yanlarını da ortaya koyarak hayatını ve hayatımızı özetleyen Teoman, kulağımıza eğilip “O peşinden koştuklarımız var ya, o yaşadıklarımız, onlar hep” diyor o içimize işleyen sesiyle, “hep Fasa Fiso.”
 
Teoman, merakla beklenen ve hep kitap logosuyla raflarda yerini alan Fasa Fiso için düzenlenen ilk imza gününde, İzmirli hayranlarıyla buluşacak. Teoman’ın imza günü, TÜYAP 23. İzmir Kitap Fuarı kapsamında 15 Nisan 2018 Pazar günü 16.00-18.00 saatleri arasında 4. Salon’da gerçekleşecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER