HBO Latin Amerika üç yeni diziye onay verdiğini duyurdu

HBO Latin Amerika üç yeni diziye onay verdiğini duyurdu

Latin Amerika'daki 15. yılını kutlayan HBO Latin America, Rio Creative Conference sırasında Brezilyada ekrana gelecek üç yapıma onay verdiğini duyurdu.

O hóspede Americano
Dört bölümlük mini diziyi Bruno Barreto ve Carla Affonso hazırlıyor, çekimler mayıs ayında başlayacak. Gerçek hayatta yaşananlara dayanan projede eski A.B.D. başkanı Roosevelt ve Mareşal Rondon tarafından 1913'te Rio da Dúvida'da başlatılan bilimsel keşifin hikayesi anlatılacak.

Pico da neblina
Quico Meirelles'in hazırladığı, Fernando Meirelles'in yönetmenliğini ve O2 Filmes ile HBO Latin America Originals'ın yapımcılığını üstlendiği projenin sezonu 10 bölüm sürecek. Hikaye esrarın yasal olduğu Sao Paulo'da geçecek. Düşük rütbeli bir satıcı uyuşturucu ticareti evrenine girmek veya işçiliğe geçiş yapmak arasında karar vermelidir.

Hard
Daniel Rezende ve Fabiano Gullane'nin hazırladığı proje, Fransa'da yaşanan bir olaya dayanıyor. Rodrigo Meirelles yönetmenliğini üstlenecek ve sezonu altı bölüm sürecek. Yakın zamanda dul kalmış emekli bir avukat, kocasının mesleği hakkında yalan söylediğini öğrenir. Kendisine iflas etmesine az kalmış bir porno film şirketi miras kalır.

Brezilya'daki orijinal yapımlarına 13 yıl önce Mandrake ile başlayan kanal, O Negócio, Psi, Magnífica 70 ve A Vida Secreta dos Casais gibi başarılı yapımlarla öne çıktı. Kanalın Brezilya'nın havacılık alanındaki ünlü ismi Alberto Santos Dumont'un (João Pedro Zappa) hayatını konu alan mini dizisi Santos Dumont: Mais Leve Que or Ar'in hazırlıkları da devam ediyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER