En Ölümcül Hafta, Nat Geo Wild’da başlıyor!

En Ölümcül Hafta, Nat Geo Wild’da başlıyor!
Korkusuz yırtıcı ve avcıları en yeni belgesellerle ekranlara getiren en Ölümcül Hafta 9 Nisan’dan itbaren hafta boyunca Nat Geo Wild’da.

Vahşi yaşamın en korkusuz yırtıcıları ve avcıları “En Ölümcül Hafta”da Nat Geo Wild ekranlarında. En kötü ve en yetenekli avcıların karanlık sırlarını ve usta taktiklerini bir hafta boyunca en yeni belgesellerle meraklılarıyla buluşturacak olan Nat Geo Wild, yüz yüze gelmek istemeyeceğiniz bu canlıları yakından tanıma imkanı veriyor.

İster avlanmak ister kendilerini savunmak için derin denizlerin en korkutucu canlıları “Derin Deniz Katilleri” ile 9 Nisan Pazartesi saat 19.00’da Nat Geo Wild ekranlarına geliyor.

Kuzey Antartika’nın soğuk sularında yaşayan gri foklar Avrupa’nın en büyük avcılarından biri. Denizlerdeki balıkların azalması ve korkusuz avcı insanların saldırılarıyla dünyaları değişen “Katil Foklar”, 10 Nisan Salı günü saat 19.00’da Nat Geo Wild ekranlarında.

Yalnızca en atik ya da en şanslı olanların bir gün daha hayatta kalabildiği toprakların hikayesi “Güney Afrika: Katillerin Beşiği” 11 Nisan Çarşamba saat 19.00’da Nat Geo Wild’da.

Amerika’nın son vahşi bölgelerinden Alaska’da karanlık ve soğuk kış aylarında kurbanlarına saklanacak yer bırakmayanları ekranlara getiren “Alaska’nın Ölümcül Avcıları” ilk bölümüyle 12 Nisan Perşembe, ikinci bölümüyle de 13 Nisan Cuma saat 19.00’da Nat Geo Wild ekranlarında.

Avlarını kusursuz bir şekilde avlamak için zamana karşı yarışanları ekranlara getiren “Zehirli Avcılar” ilk bölümüyle 14 Nisan Cumartesi, ikinci bölümüyle 15 Nisan Pazar saat 19.00’da Nat Geo Wild’da.

En Ölümcül Hafta en yeni belgesellerle 9 Nisan’dan itibaren hafta boyunca en yeni içerikler Nat Geo Wild’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER