FremantleMedia'dan yeni bir reality şov geliyor: The Single Wives

FremantleMedia'dan yeni bir reality şov geliyor: The Single Wives
FremantleMedia, yeni bir flört şovu formatının global hakkını satın aldığını duyurdu. Eureka Productions'ın yaratıcısı olduğu yeni şov, Avustralya'daki Channel Seven'da yayınlanacak.

Şovda dört kadının aşktaki ikinci şanslarını ararken geçirdikleri dramatik, duygusal ve romantik değişim anlatılacak. Dört kadın da daha önce evlenmişlerdir ancak ilk evlilikleri kalp kırıklığı ile bitmiştir. Bir aylığına dört kadın birlikte yaşayacaklar ve başkalarıyla flört etme konusunda birbirlerine tavsiye verecekler. Bu yolda hızlı buluşma, uygulamalar ve akşam partileri dahil olmak üzere pek çok yol da deneyecekler.

FremantleMedia'nın üst düzey yöneticilerinden Vasha Wallace konuyla ilgili "Eureka ve Channel 7'nın yetenekli ekipleriyle The Single Wives'ta birlikte çalışmaktan dolayı heyecanlıyız. Bize göre The Single Wives'daki romantik ilişkiler kadar kadınlar arasındaki arkadaşların ortaya çıkışı da özel. Katılımcılarla, randevu gecesinin düzgün geçmesiyle ilgili ipuçlarıyla ve şovla bağ kuran her yerdeki izleyicilerle birlikte duygusal rollercoastera biniyoruz." yorumunda bulundu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER