American Crime Story'nin 4. sezonu Monica Lewisnky skandalını anlatmayacak

American Crime Story'nin 4. sezonu Monica Lewisnky skandalını anlatmayacak
American Crime Story'nin gelecek programı bir kez daha değişti. Dizinin ikinci sezonunda Katrina sezonunu anlatması planlanmış, ancak sonrasında Versace sezonu öne çekilerek ikinci sezon yerine konmuştu. Üçüncü sezonunda Katrina Kasırgası'nın etkisini anlatacak olan dizinin dördüncü sezonda Monica Lewisnky skandalını işleyeceği duyurulmuştu.

Bu amaçla Jeffrey Toobin’in "A Vast Conspiracy: The Real Sex Scandal That Nearly Brought Down a President" isimli kitabının hakları da alınmıştı. Ancak dizinin yürütücüsü ve yaratıcısı Ryan Murphy, vazgeçtiklerini duyurdu.

"Monica'ya 'Senden başka kimse senin hikayeni anlatmamalı' dedim. Eğer benimle birlikte yapımcılık yapmak istersen bu, hoşuma gider. Parayı sen kazanmalısın,"

Murphy, Prenses Diana ve Prens Charles üzerine kurulu olması beklenen Feud'ün ikinci sezonunun temasının değişebileceğini de belirtti. Feud'ün Betty Davis ve Joan Crawford üzerine kurulu ilk sezonu nedeniyle Olivia de Havilland ile davalık olmuşlar, birkaç gün önce davanın reddine karar verilmişti.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER