La Casa de Papel: 2. Kısım ve Troy: Fall of a City, 6 Nisan'da Netflix Türkiye'de!

La Casa de Papel: 2. Kısım ve Troy: Fall of a City, 6 Nisan'da Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye, nisan ayını da pek çok orijinal yeni yapımla açıyor. Onlarla birlikte hafta boyunca birçok lisanslı içerik de yayına girecek.

* La Casa de Papel: 2. Kısım
Polis Profesörün kimliğine yaklaşırken, Mint ekibiyle iletişim yetersizliğinden dolayı isyan çıkar ve soygunculardan biri tutuklanır.


* Troy: Fall of a City: 1. Sezon
Aphrodite tarafından kendisine vaat edilen kadını arayan çoban Paris, gerçek kimliğini öğrenir ve Spartalı Helen’e aşık olarak Truva Savaşı’nı ateşler.


* Fastest Car: 1. Sezon
Her bölümde, “normal görünümlü” güçlendirilmiş üç araba, dünyanın en çok rağbet gören süper arabaları ile başa baş bir mücadeleye giriyor.


* 6 Balloons (Film)
Bir kadın, bir arınma merkezi bulmak için eroin bağımlısı erkek kardeşiyle LA’e doğru bir gece yolculuğuna çıkar, kardeşinin iki yaşındaki kızı da yanlarındadır.


* Amateur (Film)
14 yaşındaki basketbol yıldızı, videolarından birinin internete yayılmasıyla birlikte yeni takımına adapte olmaya çalışır. Yönetmen Ryan Koo.


* Orbiter 9 (F)
Tüm hayatını bir uzay gemisinde yalnız başına geçiren bir kadın, aniden hayatına giren ve hayatını baş aşağı eden bir mühendise aşık olur.


* The 4th Company (Film)
1970'lerin Meksika'sındaki şiddet dolu bir hapishanede, genç bir mahkum yozlaşmış yönetime karşı bir infaz timine dönüşen bir futbol takımına kabul edilir.


* My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman: JAY-Z
Dave, Jay-Z’den akış, hip-hop kültürü ve ceza adaleti sistemi hakkında bir ders alıyor ve Malibu’daki stüdyosunda prodüktör Rick Rubin’i ziyaret ediyor.


* Ram Dass, Going Home (Belgesel)
Spritüel öğretmen ve 60'ların ikonu Ram Dass, yaşamını değiştiren bir inmeden 20 yıl sonra Maui'deki evinde yaşam ve ölüm üzerine meditasyon yapıyor.


* The Boss Baby: Back in Business: 1. Sezon (Çoçuk)
Boss Baby Tim, erkek kardeşi ve suç ortağından biraz yardım alarak Baby Corp şirket merkezindeki işiyle aile yaşamı arasında denge kurmaya çalışıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER