Westworld'ün ikinci sezon resmi fragmanı yayınlandı

Westworld'ün ikinci sezon resmi fragmanı yayınlandı
HBO'nun ilk sezonuyla oldukça beğenilen ve ikinci sezonu merakla beklenen dizisi Westworld'ün yeni sezon resmi tanıtımı yayınlandı. 22 Nisan'da dönecek olan sezon, ilki gibi 10 bölüm sürecek. Başrolünde Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright ve James Marsden'ın yer aldığı Westworld'ün gelecek sezonunun ilk tanıtımı geçtiğimiz ay yayınlanmıştı.

Yeni sezonda Dolores ve Maeve kendilerinin daha fazla farkında olacaklar. Dolores, insan konuklara karşı isyan başlatmaya hazırlanırken Maeve, geçmişinden birisini kurtarmaya çalışacak. Düzenin bir parçası olduğunu keşfeden Bernard, kendisine yeni bir yol çizerken Teddy, Dolores'in kendisinin nefret ettiği Wyatt'a dönüşmesine tanık oluyor.

İkinci sezonda başta Shogun World olmak üzere yeni parklar da kendisine yer bulacak. Dizinin kadrosuna yeni sezon öncesi Gustaf Skarsgard (Vikings), Fares Fares (Tyrant), Katja Herbers (The Leftovers), Neil Jackson, Betty Gabriel (Good Girls Revolt) ve Jonathan Tucker (Kingdom) katılmıştı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER