Kelebekler ekibi özel gösterim ve söyleşi için Ankara'ya geliyor!

Kelebekler ekibi özel gösterim ve söyleşi için Ankara'ya geliyor!
Bilkent Center, ödüllü film Kelebekler’in oyuncularını özel gösterimde ağırlayacak. 31 Mart Cumartesi saat 16.30’da yapılacak film gösteriminin ardından söyleşi düzenlenecek.

Bilkent Center ziyaretçilerine hafta sonu renkli bir program sunuyor. Sundance Film Festivali'nin Dünya Sineması bölümünde Jüri Büyük Ödülü'nü kazanan, Tolga Karaçelik'in yazıp yönettiği Kelebekler filmi Ankara izleyicisiyle buluşacak. Bilkent Center Prestige Sinema’da düzenlenecek gösterimde, filmin oyuncuları Tuğçe Altuğ ve Tolga Tekin de yer alacak. Ankaralılar filmi oyuncularla birlikte izledikten sonra gerçekleşecek söyleşide ise merak ettikleri sorulara cevap arayacak. 31 Mart Cumartesi günü saat 16.30’daki gösterimin ardından 18.30’da oyuncular ve yönetmen, sevenleriyle söyleşi düzenleyecek. Ziyaretçiler hayranı oldukları oyuncuları yakından görme ve onlarla sohbet etme fırsatı yakalayacak.

3 KARDEŞİN HİKAYESİ
Babalarının kendilerini çağırmasıyla otuz yıl sonra köylerinde bir araya gelen üç kardeşin yaşadıklarını anlatan filmin konusu şu şekilde: 30 yıl ayrı kaldıktan sonra, babaları 3 çocuğunu Hasanlar Köyü'ndeki evlerine geri çağırır. Yıllardır bir araya gelmeyen ve birbirini çok az tanıyan üç kardeş Hasanlar'a vardıklarında babalarının öldüğünü öğrenirler; babaları, vasiyetinde köyün acayipliklerinden biri olan kelebeklerin gelişinde gömülmeyi istemiştir. Kardeşler köyde geçirdikleri zaman süresinde yaşadıkları enteresan olaylar esnasında hem birbirlerinin hem kendilerinin hem de babalarının kim olduğunu anlamaya çalışırlar.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER