CBeebies ve BBC Earth kanalları Digiturk’te!

CBeebies ve BBC Earth kanalları Digiturk’te!
beIN MEDIA GROUP çatısı altında, içeriklerini zenginleştirmeye yönelik yatırımlarını sürdüren Digiturk, BBC’nin iki önemli kanalı CBeebies ve BBC Earth’ü platformuna taşıyor.

Türkiye’de sadece Digiturk platformunda izlenebilecek olan BBC’nin ödüllü kanalı CBeebies, okul öncesi çocuklara yönelik öğretici ve renkli içeriği ile öne çıkıyor. Belgesel tutkunlarına yepyeni bir heyecan vaat eden BBC Earth ise dünya çapında yaklaşık 500 milyon izleyiciye ulaşıyor.

4 Nisan’ı 5 Nisan’a bağlayan gece saat 00:01 itibariyle BBC Earth 183 numaralı kanaldan, “CBeebies” ise 161 numaralı kanaldan yayına başlayacak. Her iki kanal da Digiturk’ün “Ailenin Yıldızı” paketinde yer alıyor.
 
beIN MEDIA GROUP çatısı altında 7’den 70’e herkese ve her beğeniye hitap etmek üzere içeriğini zenginleştirmeye devam eden Digiturk, dünyanın önde gelen içerik sağlayıcısı BBC ile imzaladığı anlaşmayla 2 yeni kanalı üyeleriyle buluşturuyor.
 
Türkiye’de sadece Digiturk’te 161 no’lu kanalda yayın yapacak olan ödüllü CBeebies, “Oynarken öğren” konseptiyle, 0-6 yaş grubu çocuklar için, okul öncesi eğlenceli ve öğretici içerikler sunuyor. İngiltere’nin en çok izlenen çocuk kanalı olan CBeebies, 2002-2016 yılları arasında her yıl BAFTA’da “En iyi okul öncesi dizi” ve Kraliyet Televizyon Cemiyeti’nde “En iyi 0-6 Yaş Okul Programı” gibi bir çok ödül kazandı. BBC Worldwide’a ait bir kanal olan CBeebies, Digiturk platformunda, 100% Türkçe dublaj ile yayın yapacak.
 
Dünyanın en çok izlenen belgesel kanallarından biri olan BBC Earth ise Planet Earth, Frozen Planet ve Blue Planet 2 gibi önemli belgeselleriyle, 100% İngilizce ve Türkçe altyazı ile Digiturk183 no’lu kanaldan yayın yapacak.
 
Digiturk’ün “Ailenin Yıldızı” paketinde yer alacak olan her iki kanal da 4 Nisan’ı 5 Nisan’abağlayan gece saat 00:01 itibariyle, Türkiye’deki izleyicilerine merhaba diyecek.
 
Digiturk’le devamı gelecek

Digiturk üyeleri 2018’de de en zengin içeriği evlerinin konforunda deneyimlemeye devam ediyor. Digiturk, farklı ilgi alanlarına hitap eden yerli ve yabancı içerikleriyle, üyelerine yeni sürprizler sunmayı sürdürecek.
 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER