Discovery, TLC ve DMAX’in performanslarını kutluyor!

Discovery, TLC ve DMAX’in performanslarını kutluyor!
Discovery Türkiye bugün yepyeni ücretsiz kanalı DMAX’i tanıtmak ve bayrak taşıyıcı kadınlara yönelik yaşam tarzı kanalı TLC’nin başarısını kutlamak için bir basın toplantısı düzenledi.
 
Discovery Orta&Doğu Avrupa, Akdeniz ve Orta Asya Bölge Müdürü Victoria Davies, Discovery Türkiye Genel Müdürü Lydia Fairfax, Discovery Türkiye Ücretsiz Yayınlar Genel Yayın Yönetmeni Unai Iparragirre’in yanı sıra etkinlikte İspanya’nın en iyi sihirbazı ve DMAX’de yayınlanan Popüler Sihir programından Antonio Diaz da yer aldı.
 
DMAX – Discovery’nin İlginç Genel Eğlence içerikli yepyeni kanalı
İster büyük, ister hızlı, ister akıllı ya da tehlikeli ve daha da büyük şeyler ilgini çeksin DMAX’de hepsi var. Zor işler ve spordan arabalara ve en iyi dizilere DMAX, eğlenmek, ilham almak ve öğrenmek ve tüm bunları yaparken de iyi vakit geçirmek isteyenlerin kanalı olacak. 17 Mart’ta yayın hayatına başlayan DMAX şimdiden Türkiye’nin sevgilisi oldu ve kanal yalnızca bir haftalık yayınından sonra %1.6’lık etkileyici bir paya sahip oldu.
 
TLC hızla Türkiye’nin en çok sevilen kanalları arasına girdi
Discovery toplantıda ayrıca bayrak taşıyıcı ücretsiz yaşam tarzı kanalı TLC’nin başarılı sonuçlarını da açıkladı. Kapsamlı bir yatırımın ardından TLC yayın hayatına başladığı 2015 yılından itibaren başarıdan başarıya koştu ve son altı ayda yüzde yüzden fazla bir artış gösteren yüzde 1.34’lük günlük izlenme payı ile sürekli Türkiye’nin en çok seyredilen 20 kanalı arasında yer aldı. Taze içeriği ile rakipsiz bir kanal olarak övgü gören TLC, kadın izleyiciler ile güçlü bir bağ kurarak yarı ölçülen, kadınlara yönelik kanallar arasında günlük toplam izleyici payı ile sürekli ilk altı içinde yer aldı.
 
Discovery Türkiye Genel Müdürü Lydia Fairfax: “TLC ve DMAX’in yayın hayatına başlaması ile umudumuz Discovery’nin küresel ölçekte çok sevilen premium içeriğini Türkiye çapında izleyiciler ile buluşturmaktı, dolayısıyla iki kanalımızın da sadık ve gün geçtikçe büyüyen hayran kitlesine ulaşmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Bu Türkiye’ye sürekli yaptığımız yatırımın bir sonucudur ve misyonumuz yerel izleyicilerimize ve ticari ortaklarımıza değer katmaktır” dedi.
 
DMAX’te ekrana gelecel içerikler arasında yepyeni dördüncü sezonu ile Fear the Walking Dead, Frank Cuesta ile yeni heyecanlara dalacağımız Vahşi Frank: Hindistan, ve İspanyol sihirbaz Antonio Diaz’dan akıllara durgunluk verecek sihirlerin yayınlanacağı Popüler Sihir yer alıyor. TLC’de ise izleyiciler Nisan ve Mayıs aylarında iki yeni evlilik programı Wedding House ve Gelinliğe Evet De: Acil Durum’un yanı sıra popüler kültürü ve başlıkları ele geçiren suçların perde arkasındaki gerçek hikayelerin ötesine bakan People Magazine Investigates programlarını seyredebilecekler.
 
DMAX ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarını takip edin. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER