A Series of Unfortunate Events ve First Match, 30 Mart'ta Netflix Türkiye'de!

A Series of Unfortunate Events ve First Match, 30 Mart'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye, mart ayını geride bırakmadan önce izleyenlerin karşısına birçok yeni orijinal projeyle çıkmaya hazırlanıyor. Bununla birlikte ay bitene kadar pek çok lisanslı içerik de yayında olacak.

* First Match (Film)
Koruyucu aile yanında geçirdiği yılların katışaştırdığı Brooklynli genç kız, görüşmediği babasına ulaşmanın tek yolunun oğlanlara karşı güreşmek olduğuna karar verir.


* Rapture: Season 1
Dünya çapında üne kavuşmuş sanatçılardan oluşan etkileyici bir yelpaze içeren bu belgesel, hip hopun küresel kültür üzerindeki etkisini gözler önüne seriyor.


* Trump: An American Dream: 1. sezon
Bu modern Amerikanın hikayesi, tarihin inkar edilemez biçimde şekillendirdiği bir adam olan Donald Trump'un biyografisiyle anlatılıyor.


* A Series of Unfortunate Events: 2. sezon
Uzun süre gizlenmiş aile sırlarını ortaya çıkarma arayışlarında, Baudelaire yetimlerinin önünde sıkıntılar, badireler ve kötü kalpli Olaf durmaktadır.


* Reboot: The Guardian Code: 1. Sezon
Dört teknoloji meraklısı genç, dünyayı kurtarmak için bir dizi gizli görevde siber-süper kahramanlar olarak becerilerini geliştirirler.


* Trailer Park Boys: Season 12
Trailer Park Boys, Sunnyvale Trailer Park'a geri dönüyor, çünkü Bubbles, bira üretme girişimine dalıyor ve Ricky ve Julian meşru hale getirmeye çalışıyorlar.


* Happy Anniversary (Film)
İlginç bir çift, üçüncü yıldönümlerini, ilişkilerini gözden geçirerek ve ayrılmaları gerekip gerekmediğini düşünerek geçirir.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER