Emre Akay’ın yeni sinema projesi AV'a destek olmak ister misin?

Emre Akay’ın yeni sinema projesi AV'a destek olmak ister misin?
Emre Akay’ın yeni sinema projesi AV için Indiegogo’da başlatılan destek kampanyası, Kiki’de yapılacak özel bir partiyle devam ediyor. 27 Mart Salı gecesi gerçekleşecek ve İstanbul eğlence hayatının önde gelen kadın DJ’lerinden biblo, Şevval Kılıç ve Y.UNAN’ın sahne alacağı geceye katılanlar hem filme destek olacaklar hem de bu partiye özel, sınırlı sayıda hazırlanmış AV hediyelerini kazanma şansı yakalayacaklar.
 
“Küçük bir Hakikat”, “Kırmızı Alarm” gibi ödüllü kısalarının yanı sıra “Bir Tuğra Kaftancıoğlu Filmi” adlı uzunuyla tanıdığımız Emre Akay’ın yeni sinema projesi AV için başlatılan destek kampanyası şimdi de özel bir partiyle devam ediyor. Mart başında kitlesel fonlama sitesi Indiegogo’da start alan kampanyanın bir parçası olarak yapılacak parti, 27 Mart Salı gecesi Kiki’de gerçekleşecek.
 
R&B, hip hop, elektronika, ambient ve dub gibi farklı türleri hiyerarşik bir düzen gözetmeden yan yana getiren DJ biblo; gökkuşağı partilerinin vazgeçilmez isimlerinden Şevval Kılıç ve hip-hop'tan dub'a house'dan idm'e geniş seçkisiyle baş döndüren Y.UNAN, nam-ı diğer Julie Winters’ın setin başına geçeceği gecede, partiye katılanlar hem filme destek olacaklar hem de o geceye özel, sınırlı sayıda hazırlanmış AV hediyelerini kazanma şansı yakalayacaklar. Biletlerin filmin Indiegogo sayfasında satışa sunulduğu partinin tüm geliri ise, filmin yapım sürecinde kullanılacak.
 
Av iken avcı olmak
Emre Akay’ın senaryosunu Deniz Cuylan ile birlikte yazdığı ve çekimleri bu yılın Haziran ayında başlayacağı AV, genç bir kadının onu öldürmek isteyen bir grup erkekten kaçarak ormana sığınması ve av iken avcıya dönüşmesinin hikâyesini konu alıyor. Diloy Gülün, Tolga Topçu ve Emre Akay’ın yapımcılığında gerçekleşecek gerilim ve aksiyon türündeki filmde, Billur Melis Koç, Ahmet Rıfat Şungar, Emre Yetim ve Yılmaz Bayraktar rol alacak.
 
Filmle ilgili ayrıntılı bilgi için:www.avthehunt.com
 
AV / Indiegogo Partisi
DJ biblo, Şevval Kılıç & Y.UNAN
 
Tarih: 27 Mart 2018, Salı
Saat: 22:00
Yer: Kiki - Katip Mustafa Çelebi Mahallesi, Sıraselviler Cd. No:42, 34433 Beyoğlu/İstanbul
Biletler:Indiegogo’da 40 TL, kapıda 50 TL


 
AV’IN YARATICILARI
 
Emre Akay
1978’de Ankara’da doğdu. 2001’de Süper 8 film kullanarak çektiği “Proksemik” ve “Kırılma Noktası” adlı kısalarıyla pek çok ödül kazandı. 2004’te Hasan Yalaz ile birlikte yazıp yönettiği ilk uzunu “Bir Tuğra Kaftancıoğlu Filmi”, deneysel diliyle dikkat çeken bir ilk filmdi. Film, 2013’te !f Istanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin “10 Yılın En İyileri” anketinde seyirci tarafından en sevilen ikinci film seçilirken, İstanbul Film Festivali’nin Türk sinemasının 100. yılına özel hazırladığı retrospektifte de gösterildi. Bir çok ödüllü reklam ve müzik videosunun yanı sıra, 2005’te “Daima İleri” (2005), 2010’da da Fransız Arte kanalıyla ortaklaşa gerçekleştirdiği “Boğazımda bir Düğüm” belgesellerine de imza atttı. “Küçük Bir Hakikat” (2008), “Kırmızı Alarm” (2010) ve “Bizans Oyunu” (2015) adlı kısaları Türkiye dışında Saraybosna, Rotterdam, Beyrut, Viyana, Vancouver, Valensiya, Transilvanya gibi 40’ın üzerinde yabancı ülke festivalinde gösterildi ve onlarca ödül topladı. “Küçük bir Hakikat” ayrıca, 2015 yılında Antalya Sinema Derneği tarafından “Son 10 yılın En İyi 10 Kısa Filmi” listesine girdi. Deniz Cuylan ile birlikte yazdığı ve çekimleri bu yıl başlayacak AV, Akay’ın son projesidir.
 
Deniz Cuylan
1979’da İzmir’de doğdu. 2000’lerin en önemli alternatif müzik gruplarından Portecho’nun kurucularındandır. 2006’da, illüstratör Sadi Güran ile tamamladığı “Netame” adlı kitabı yayımlandı. Müzik kariyerine Norrda, G.R.O.S ve Manner gibi gruplarla devam eden Cuylan, Bant.Mag dergisinde editörlük yaptı ve Açık Radyo’da program hazırladı. Yaşamını 2010’dan beri New York ve Los Angeles’ta sürdüren Cuylan, Netflix yapımı “The Mars Generation” belgeselinin yanı sıra “Lemon”, “Oh Lucy” ve “Bartleby” gibi filmlerin ses ve müziklerine imza attı. AV, “Bizans Oyunu”ndan sonra Emre Akay ile birlikte yazdıkları ikinci projedir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER