Santa Clarita Diet ve The Mechanism, 23 Mart'ta Netflix Türkiye'de!

Santa Clarita Diet ve The Mechanism, 23 Mart'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye, mart ayı yapımlarını ekrana getirmeye devam ediyor. 21 Mart'ta üçüncü sezonunun ilk bölümünü ekrana getirecek ve haftalık olarak yayınlayacak olan platform, 23 Mart'ta birçok orijinal film ve dizi projesini yayına alacak.

22 Mart:

* Roxanne Roxanne (Film)
1984'te New Yorklu genç Lolita Shanté Gooden hip-hop sahnesinde "The Real Roxanne" şarkısıyla patladı.


23 Mart:

* The Mechanism: 1. Sezon
Bu kurgusal dizi, Brezilya’da hem özel sektörde hem de kamuya ait petrol ve inşaat şirketlerine yönelik yürütülen bir yolsuzluk soruşturmasından esinlendi. Diziyle ilgili detaylı bilgiye bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

* Santa Clarita Diet: 2. Sezon
Emlakçılık yapan karı-koca, kadının geçirdiği dramatik bir değişimle ölüm ve yıkım dolu bir yola sürüklenir. Ama iyi anlamda. Sezonla ilgili detaylı bilgiye bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

* Requiem: 1. Sezon
Annesi intihar ettiğinde, genç bir çellist geçmişi hakkında cevaplar arar ve günahkâr bir sır çıkarır.


* Alexa & Katie: 1. Sezon
Alexa kanserle savaşıyor. Ancak en yakın arkadaşı Katie ile yan yana gelir, liseye başlamaya ve gelecek olan her şeye hazırdır. Diziyle ilgili detaylı bilgiye bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

* Game Over, Man! (Film)
Bu aksiyon komedisinde, üç arkadaş kendilerini, hayırsever teröristler tarafından rehin alındığı zaman, onların video oyunlarını finanse etmenin eşiğinde bulurlar.


* Layla M. (Film)
Karşılaştığı bağnazlık yüzünden Amsterdam'daki bir Faslı genç, kökten dinci İslam dünyasına aidiyet duygusu bulmaya çalışıyor.


* SWORDGAI The Animation: Part 1 (Anime)
Bu aksiyon fantezide, kesik kolunun yerine takmak için bir iblis kılıcının kontrolünü ele geçiren Gai isimli genç adam, düşmanlarıyla savaşmak için silahıyla bütünleşir.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER