Murphy Brown'ın modern uyarlamasının kadrosu şekillenmeye başladı

Murphy Brown'ın modern uyarlamasının kadrosu şekillenmeye başladı


Ekranın eski komedilerinin ekrana döndüğü son dönemde sıranın Murphy Brown'a geldiğini birkaç hafta önce duyurmuştuk. 1988-1998 yılları arasında 10 sezon CBS'te yayınlanan komedi dizisinin modern uyarlamasının kadrosu şekillenmeye başladı.

Diane English'in hazırladığı, Candice Bergen'in başrolünde olduğu Murphy Brown'ın modern versiyonunda ikili yeniden yer alacaklar. Pek çok Emmy ödülü kazanan orijinal dizi, araştırmacı gazeteci ve bekar anne Murphy'nin ve çalışma arkadaşlarının başından geçen talihsizlikler üzerine kuruluydu. Yeni dizide Murphy kablolu kanal haberlerine, sosyal medyaya, sahte haberlere ve farklı politik iklime dönmüş olacak.

Uyarlamanın kadrosuna ana kadro oyuncusu olarak Jake McDorman (Limitless, Shameless) ve Nik Dodani (Atypical) de dahil oldu. McDornan, Murphy Brown'ın annesinin adımlarını takip eden gazeteci oğlu Avery'yi oynayacak. Dodani, Murhy ve ekibini 21. yüzyıla doğru getirmekle görevli, şovun sosyal medya hesabının yöneticisi Pat'i canlandıracak. İkilinin haricinde orijinal kadrodan Faith Ford, Joe Regalbuto ve Grant Shaud da karakterlerini canlandırmak üzere geri dönecekler.

Warner Bros'un yapımcılığını üstlendiği dizi, 13 bölümlük ilk sezon onayı aldı. Murphy Brown'ın onayı kanalın gelecek sezon için verdiği ilk dizi onayı da oldu. Bu sezon Will and Grace dizisi uzun sürenin ardından ekrana dönmüş ve kanalı NBC'yi memnun eden reytingler almıştı. ABC'nin yıllar sonra ekrana döndürdüğü komedi dizisi Roseanne ise yakında yayına girecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER