Perihan Savaş yıllar sonra Gerçek Kesit: Manyak filmi için yeniden kamera karşısına geçti!

Perihan Savaş yıllar sonra Gerçek Kesit: Manyak filmi için yeniden kamera karşısına geçti!
90'lı yılların efsane yapımı Gerçek Kesit'te sunuculuk yapan Perihan Savaş uzun yılların ardından "Gerçek Kesit: Manyak" için yeniden kamera karşısına geçti.

Yönetmenliğini Onur Ünlü'nün üstlendiği, senaryosunu Cahit Kaşıkçılar'ın kaleme aldığı gerilim-komedi türündeki "Gerçek Kesit:Manyak" 23 Mart'ta vizyona giriyor.

Perihan Savaş: "Yıllar sonra nostalji yaşattı"

Gerçek hikayelerden uyarlanan 90'lı yılların unutulmaz televizyon programı Gerçek Kesit'in sunuculuğunu üstlenen Perihan Savaş 26 yıl sonra "Gerçek Kesit:Manyak" için kamera karşısına geçti. Onur Ünlü yönetmenliğinde çekilen filmin yine sunuculuğunu üstlenen Savaş duygularını şu şekilde dile getirdi; "Gerçek Kesit: Manyak için yeniden kamera karşısına geçmek çok keyifliydi. Yıllar sonra bana bir nostalji yaşattı.Gerçek Kesit'in bir sinema filmi olacağı hiç aklıma gelmezdi. Keyifli ve güzel bir film olduğuna inanıyorum."

Gerçek Kesit: Manyak Hikaye: Belediyede temizlik hizmetlerinde görevli olan Rıza, annesine son derece düşkündür. Bu düşkünlüğü, çok istemesine rağmen evlenip bir yuva kurmasına da mani oluyordur. Karşı apartmana taşınan Serpil adlı çocuklu ve dul bir kadının hayatına girmesiyle, Rıza’nın evlilik hayalleri yeniden alevlenir, fakat bir yandan da suçluluk duygusu gittikçe artıyordur. Öyle ki, bir süre sonra gerçek hayatla bağı iyice kopmaya, annesine daha da bağlanmaya başlar. Rıza artık annesinin öldüğünün bile farkında olmadan onunla yaşamaya devam ediyor, bir yandan da umutsuzca Serpil’le ilişki kurmaya çalışıyordur. Olaylar gelişir…BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER