Barack ve Michelle Obama, Netflix ile görüşmelere başladı

Barack ve Michelle Obama, Netflix ile görüşmelere başladı

Barack ve Michelle Obama, Netflix'in en yeni transferi olabilir. Shonda Rhimes ve Ryan Murphy'yi transfer eden online yayın platformu, eski başkan ve First Lady ile görüşmelere başladı.

Birkaç hafta önce David Letterman'ın Netflix'te yayınlanan talk şovuna konuk olan Barack Obama, platformda yayınlanacak bazı orijinal içeriklerde yapımcı olmak için görüşüyor ve bu görüşmeler Michelle Obama'yı da kapsıyor. The New York Times'ın haberine göre görüşmeler henüz tamamlanmadı ve Netflix yorum yapmaktan kaçındı.

Obama çiftinin Netflix ile görüşmesi medya için bir ilk özelliğini taşıyor. Eski başkanların ve başkan eşlerinin Beyaz Saray sonrası faaliyetleri şimdiye kadar kitap anlaşmalarıyla veya röportajlarla sınırlı kalmıştı. 

2017'nin başında başkanlıktan ayrılan Barack Obama ve eşi Michelle Obama, daha önce kitap görüşmelerini de birlikte yürütmüşlerdi. Penguin Random House ile 65 milyon dolara anlaşan çiftin Netflix ile görüştüğü rakam henüz bilinmiyor. Netflix'in Ryan Murphy ile 300 milyon dolara anlaştığı konuşulmuştu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER