Nick Offerman, Good Omens uyarlamasının kadrosunda!

Nick Offerman, Good Omens uyarlamasının kadrosunda!
Ülkemizde Kıyamet Gösterisi ismiyle raflarda yerini alan, Neil Gaiman ve Terry Pratchett‘ın yazdığı Good Omens kitabının uyarlamasının hazırlıkları devam ediyor. Başrollerinde Michael Sheen'in (Masters of Sex) ve David Tennant'ın (Doctor Who, Jessica Jones, Broadchurch) yer aldığı projenin kadrosunda Jon Hamm, Mireille Enos, Yusuf Gatewood, Anna Maxwell Martin ve Lourdes Faberas de yer alıyor. Diziye son olarak Nick Offerman da katılacak.

İlk sezonu 6 bölüm planlanan dizi Amazon tarafından yayınlanacak ve 2019 yılında yayına girmesi planlanan projenin ortak yapımcılarından birisi de BBC olacak. Good Omens, birçok fantastik karakterin yer aldığı kıyamet hikayelerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Konus ise kısaca şöyle: 11 yıl önce Şeytan'ın bir oğlu doğmuştur ancak bebekler karışmıştır; şimdi de kayıptır. Cennet ve Cehennem arasında bir savaş başlamak üzeredir ama insan türünden hoşlandıkları için onlara yardım etmeye karar verirler. Bir melek olan Aziraphale (Sheen) ve şeytan olan Crowley (Tennant) da dizinin merkezindeki savaşı istemeyen iki karakteri oluşturuyorlar Offerman ise yanlışlıkla Deccal sanılan bir çocuğun babası Büyücü Dowling'i oynayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER