Alyson Hannigan'ın yeni dizi projesi belli oldu: Man of the House

Alyson Hannigan'ın yeni dizi projesi belli oldu: Man of the House

How I Met Your Mother'ın finalinden beri televizyondan uzak olan Alyson Hannigan'ın yeni dizi projesi belli oldu. Buffy the Vampire Slayer dizisindeki rolüyle de bilinen aktris, ABC kanalında yayına girmesi için hazırlanan Man of the House'un kadrosuna katıldı.

Komedi türündeki bu proje kanaldan pilot bölüm onayı almıştı. Scandal dizisinin başrolü Kerry Washington'ın yapımcılığını üstlendiği proje boşanmış iki kız kardeşin hayatını merkezine alıyor. Kanal pilota bölüme yayın onayı verdiği takdirde kardeşlerden birisi Alyson Hannigan tarafından canlandırılacak. 

Dizinin açıklanan kosunu ise şöyle: Biri kız diğeri erkek iki çocuğu olan sosyal hizmetler çalışanı Jessie kocası terk edince hayatı karışır. Bu ayrılıktan sonra narsist ve sinir bozucu kız kardeşi Charli ile ondan daha sinir bozucu kızıyla aynı eve taşınır. Jessie'nin futbol yıldızı ergen oğlu etrafı kadınlarla çevrili bir evde dizinin adından da anlaşılacağı gibi 'evin erkeği' konumuna gelir.

Pilot bölüm Vijal Patel (The Mayor) ve Frank Pines (Baby Daddy) tarafından yazıldı. Yapımcılar arasında Gail Berman, Joe Earley ve Pilar Savone da bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER