Kevin Costner'ın yeni dizisi Yellowstone'un ilk tanıtımı yayınlandı

Kevin Costner'ın yeni dizisi Yellowstone'un ilk tanıtımı yayınlandı
Kevin Costner'ın yeni dizisi Yellowstone'un ilk tanıtımı yayınlandı. Ocak ayında ismi Paramount Network olarak değişen, eski Spike kanalının yeni dizisinin; senaryosunu ve yapımcılığını Hell Or High Water ve Sicario filmleriyle tanınan, Oscar adaylığı da bulunan Taylor Sheridan yaptı. Kevin Costner da projede yapımcı olarak yer alıyor.

Yellowstone, Amerika'nın en büyük arazilerinden birisine sahip John Dutton isimli bir adamı merkezine koyuyor. John; arazi ıslahı, yerliler veya Amerika'nın ilk ulusal parkı gibi nedenlerden dolayı sürekli rahatsızlık yaşamakta ve arazisini korumaya çalışıyor. İçme suyunun zehirlendiği, cinayetlerin haber olmadığı ve politikacıların satın alındığı bir dünyada Amerika'nın en iyi ve kötü tarafları bir ailenin gözlerinden anlatılacak.

Luke Grimes, John'un eski asker oğlu olarak katıldığı dizinin kadrosuna Wes Bentley (American Horror Story), Kelly Reilly (True Detective) ve Cole Hauser (Good Will Hunting) de yer alıyor. Bentley, John'un politikada kariyer düşünen avukat oğlunu oynayacak. Reilly, John'un zeki ve her zaman babasının yanında yer alan kızını oynayacak. Son olarak Hauser ise çiftliğin iş bitirici kovboyuna hayat verecek.

Yellowstone'un 10 bölümlük sezonu 20 Haziran'da yayına girecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER